Zaloguj się do panelu EcoFleet

Hunters wspiera akcje krwiodawstwa

Sobotnia akcja krwiodawstwa pod hasłem „Krew darem życia”, w której braliśmy udział, zakończyła się ogromnym sukcesem. Mieszkańcy Wągrowca po raz kolejny udowodnili, że można na nich liczyć.

Aż 54 osoby w ciągu zaledwie jednego dnia zadeklarowały chęć oddania krwi; 36 z nich zakwalifikowano, w tym 10 naszych pracowników. W sumie zebrano aż 15,8 litrów tego drogocennego płynu! Dodatkowo, 3 osoby zakwalifikowano także do banku szpiku kostnego.

Sobotnie akcje krwiodawcze są doskonałą alternatywą dla ludzi, którzy pragną oddać krew dla potrzebujących, ale zwyczajnie nie starcza im czasu, by uczynić to w dni powszednie w punkcie krwiodawstwa mieszczącym się na IV piętrze lokalnego szpitala.

Organizatorami akcji było Starostwo Powiatowe w Wągrowcu oraz firma Hunters. Już teraz pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w kolejnych zbiórkach krwi, które odbędą się kolejno: 18.06.2016 r. i 17.09.2016 r.

Wszystkim wspaniałomyślnym osobom, które zdecydowały podzielić się drogocennym płynem z potrzebującymi, często niemogącymi o to poprosić, z głębi serca dziękujemy!

Zapisz się na nasz newsletter

Chcę otrzymywać newsletter z HUNTERS (możesz się wypisać w każdej chwili).

FreshMail.pl