Zaloguj się do panelu EcoFleet

Szanowni Państwo,

Nasza nowa siedziba mieści się w Eureka Technology Park, przy ulicy Innowatorów 8 w Dąbrowie (52°24’10″N 16°43’44″E), przy węźle Zakrzewo znajdującym się na trasie Poznań – Buk. Dojazd do naszej siedziby jest możliwy zarówno od strony centrum jak również jadąc nową obwodnicą S11.

Jadąc od strony Poznania ulicą Bukowską prosimy na ostatnim rondzie tuż przed węzłem skręcić w lewo kierując się na Palędzie, następnie w pierwszą ulicę w prawo. Jadąc cały czas prosto trafią Państwo na znak informujący o zjeździe w lewo opisany „Eureka Technology Park”, droga doprowadzi Państwa do parkingu naszej siedziby. Prosimy udać się do środkowego budynku, gdzie po zgłoszeniu w recepcji będzie oczekiwał Państwa nasz przedstawiciel.

Jadąc od strony północnej lub od strony południowej, prosimy zjechać na węźle Poznań  „Centrum” Ławica. Tuż za zjazdem, prosimy na rondzie skręcić w pierwszą ulicę po prawej stronie (ul. Szkolna). Następnie prosimy od razu skręcić na ul. Poznańską (ul. Równoległa do ul. Bukowskiej). Jadąc cały czas prosto trafią Państwo na znak informujący o zjeździe w lewo opisany „Eureka Technology Park”, droga doprowadzi Państwa do parkingu naszej siedziby. Prosimy udać się do środkowego budynku, gdzie po zgłoszeniu w recepcji będzie oczekiwał Państwa nasz przedstawiciel. Zapraszamy.

Zapisz się na nasz newsletter

Chcę otrzymywać newsletter z HUNTERS (możesz się wypisać w każdej chwili).

FreshMail.pl