Zaloguj się do panelu EcoFleet

Doradztwo Personalne – Hunters

o_nas

Human Hunters z Poznania to doskonały partner w zarządzaniu kadrami.
Naszą specjalnością jest doradztwo personalne, a siłą wykwalifikowany zespół specjalistów oraz wieloletnie doświadczenie w branży.

Jako Dział Doradztwa Personalnego zajmujemy się rekrutacjami stałymi, pracą tymczasową, konsultingiem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, budowaniem narzędzi HR, przeprowadzaniem audytów osobowych, szkoleniami, czyli wszystkim tym, co ma związek z Państwa pracownikami. Dbamy o nieustanny rozwój naszej kadry, dlatego zawsze posiadamy aktualną wiedzę o sytuacji na rynku oraz najnowszych trendach w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Będąc na bieżąco z wszelkimi innowacjami oraz najskuteczniejszymi metodami rekrutacji oraz rozwoju pracowników, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom dostęp najlepszych praktyk zdobywania najlepszych kandydatów i tworzenia efektywnych zespołów zdolnych do przyniesienia firmie ogromnych korzyści.

Stałe rekrutacje pracowników

DLA PRACODAWCY: Nasi doradcy personalni nie tylko wyszukują odpowiednich kandydatów na stanowiska, ale także szkolą i edukują z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Osoby, które współpracują z nami, posiadają wiedzę zarówno o człowieku i osobowości zawodowej, jak i o profilu stanowiska. W pracy umiejętnie łączą te elementy.

DLA PRACOWNIKA: Każda otrzymana aplikacja jest dokładnie analizowana przez naszych pracowników. Kandydatom zapewniamy pełną dyskrecję. Osoby, które zostały zaproszone do procesu rekrutacji, zawsze otrzymują informację zwrotną dotyczącą jego wyników. W przypadku odpowiedzi negatywnej mogą skorzystać z krótkiej porady na temat swojej dalszej kariery zawodowej.

Praca tymczasowa

DLA PRACODAWCY: Dzięki temu wariantowi nasz Klient ma możliwość współpracy z wybranymi osobami bez konieczności poświęcania czasu na obsługę administracyjną oraz kadrowo-płacową. Nasi pracownicy wykonują następujące zadania:

  • o charakterze doraźnym, okresowym bądź sezonowym,
  • których wykonanie w terminie przez zespół Klienta nie byłoby możliwe,
  • których wykonanie to obowiązek osoby nieobecnej w pracy.

DLA PRACOWNIKA: Jest to rozwiązanie, które daje młodym pracownikom szansę zdobycia bogatego doświadczenia, a także odpowiednich środków finansowych. Dla osób z większym doświadczeniem jest to możliwość znalezienia dodatkowej lub stałej pracy czasowej.

Szkolenia

DLA PRACODAWCY: Szkolenia pomagają w przekazaniu pracownikom kompetencji niezbędnych do osiągnięcia postawionych przed nimi celów. Organizowane przez nas warsztaty są interaktywne, co oznacza, że nie tylko pozwalają na wykształcenie potrzebnych umiejętności, ale również przygotowują słuchaczy do samodzielnej pracy oraz realizacji skomplikowanych zadań i obowiązków związanych z zajmowanym stanowiskiem.

DLA PRACOWNIKA: Uczestnictwo w warsztatach jest znakomitą metodą podnoszenia swojej konkurencyjności na rynku pracy. Na każdym etapie kariery zawodowej, zalecane jest odbycie kilkudziesięciu godzin szkoleń i treningów, aby posiadać wiedzę oraz umiejętności zgodne z najnowszymi trendami.

Headhunting

DLA PRACODAWCY: Hedahunting jest metodą umożliwiającą pozyskanie pracowników bezpośrednio z rynku pracy. To usługa, która otwiera szerokie możliwości, jakich bez wątpienia nie dają standardowe sposoby poszukiwania i pozyskiwania wartościowych kandydatów. Umożliwia ona bowiem dotarcie do osób, które aktualnie nie poszukują pracy. Jest to rozwiązane polecane Klientom, którzy chcą pozyskać pracowników o bardzo rzadkich umiejętnościach bądź ze specyficznym doświadczeniem. Headhunting pozwoli sprawnie i co najważniejsze – pozytywnie zakończyć proces rekrutacji, w którym tradycyjne metody okazały się nieskuteczne.

DLA PRACOWNIKA: Osoby decydujące się na rozmowę z naszym headhunterem mają szansę na rozwój zawodowy, udział w szkoleniach i bardzo często pracę w renomowanej firmie.

Audyty personalne

DLA PRACODAWCY: Jest to element doradztwa personalnego polegający na diagnozie oraz ocenie umiejętności zawodowych pracowników firmy. To doskonały sposób na sprawdzenie kwalifikacji zatrudnionych osób. Jest to również szansa na stwierdzenie czy pracownik znajduje się aktualnie na właściwym stanowisku i czy ma możliwość wykorzystania swoich naturalnych predyspozycji oraz talentów. Dzięki naszym konsultantom możliwe będzie również opracowanie ścieżki kariery w danym przedsiębiorstwie. Należy zwrócić uwagę, że właśnie w dobie kryzysu gospodarczego jest to niezwykle istotne narzędzie. Pozwala ono bowiem ocenić, które stanowiska w firmie są zbędne, które można połączyć, a także których pracowników powinno się przesunąć w strukturze firmy poziomo lub pionowo, w celu optymalizacji kosztów pracodawcy.

DLA PRACOWNIKA: Osobom zatrudnionym w firmach, w których przeprowadzamy audyt, gwarantujemy pełną dyskrecję. Wszelkie informacje, które uzyskają nasi konsultanci mają na celu wyłącznie diagnozę oraz pełną analizę bieżącej sytuacji wraz z zaproponowaniem rozwiązań prowadzących do zwiększenia efektywności działań. To również sposób na wprowadzenie do firmy atmosfery przyjaznej dla pracowników.

Zapisz się na nasz newsletter

Chcę otrzymywać newsletter z HUNTERS (możesz się wypisać w każdej chwili).

FreshMail.pl