Zaloguj się do panelu EcoFleet

Hunters Day – Festyn rodzinny z okazji 25-lecia firmy

ImprezaSpecjalnie dla Was zebraliśmy wszystkie informacje, które pomogą Wam odnaleźć się na organizowanej przez Nas imprezie 11 czerwca.


Harmonogram dnia

15:00:00 Defilada pojazdów HUNTERS’a

Start defilady planowany jest przy siedzibie naszej firmy przy ul. Bukowskiej 114. Pojazdy będą kierować się ulicami: Bukowską. Żwirową, Kolejową, Placem Powstańców Wielkopolskich, Chopina, Garbarami, Zbąszyńską, Drzymały, 27 stycznia aż do Parku Miejskiego

15:30:00 Uroczyste otwarcie imprezy

Imprezę będą otwierać: Burmistrz Miasta Grodziska Wlkp. Pan Henryk Szymański, Prezes HUNTERS – Pan Piotr Żyłkowski, Wiceprezes HUNTERS, Pan Mikołaj Żyłkowski

16:00:00 Występy CK Rondo

Na scenie zaprezentują się lokalne zespoły muzyczne takie jak: Chór Miasta Grodzisk Wlkp. OTTIMO, Studium Piosenkarskie, Formacja Tik Taki, Formacja Lift Off

17:00:00 Występ Teatru Wariate

Prowadzona przez Pana Marka Cyrisa grupa artystyczna zaprezentuje dla dzieci specjalny cykl rozrywkowy, w którym wyobraźnia i dobra zabawa będą głównymi aktorami.

17:30:00 Występy CK Rondo

Kolejne zespoły będą prezentowały swoje umiejętności: ZTL Cybinka, Zespół Śpiewaczy ZDROJOWIANIE, oraz kabaret To My

18:30:00 Kornel Wachowiak – Występ nr 1

Znany z niesamowitej umiejętności wcielania się w znane postacie, Pan Kornel będzie bawił nas do łez.

19:30:00 Występ duetu 2Be Violin duo

Na scenie pojawią się również dwie młode, utalentowane skrzypaczki, które będą umilać czas nowoczesną interpretacją znanych i lubianych hitów muzycznych

20:00:00 Kornel Wachowiak – Występ nr 2

Pan Kornel powróci na scenę z kontynuacją swojego programu rozrywkowego

21:00:00 Występ Modesta Pastiche

Niewątpliwą gwiazdą wieczoru będzie występ zespołu Modesta Pastiche – nietuzinkowej formacji, która  swoimi utworami sprawi, że nogi same będą tańczyć

22:00:00 Silent Disco

Nie zabraknie również dodatkowej atrakcji w postaci znanej już od kilku lat na zachodzie nowej modzie na dyskotekę w ciszy. Na trzech różnych kanałach muzycznych swoje umiejętności będą prezentować DJ’e, którzy zapewnią wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia.


Marek Cyris ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu. W Teatrze Animacji od 1996 roku, wcześniej grał w. in. w Towarzystwie Teatralnym Wierszalin, Teatrze Rozrywki w Chorzowie, Teatrze Polskim w Poznaniu.

Najważniejsze role: role w przedstawieniu „Merlin-inna historia” i w „Kubusiu Puchatku” Teatru Wierszalin, Don Kichot w „Don Kichocie” w Teatrze Animacji i Diabeł w spektaklu „Oni”  Teatru Animacji.

Kornel Wachowiak może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu eventów, spotkań firmowych, koncertów itp. Przygodę z estradą rozpoczął w wieku 17 lat. Miastem, w którym stawiał pierwsze kroki na drodze do sukcesu był Poznań. Jako początkujący konferansjer współpracował z Krystyną Loską podczas trasy koncertowej organizowanej przez Estradę Poznańską i Stołeczną w Warszawie. Jego wzorem do naśladowania jest Krzysztof Materna. Pobierał nauki u samego profesora Aleksandra Bardiniego, a debiutował ze znaną i cenioną polską piosenkarką – Beatą Kozidrak.

Już ponad dwie dekady prowadzi własną Agencję Artystyczną w Poznaniu, której kluczowym punktem oferty jest m.in. organizacja i realizacja imprez dla firm oraz sieci handlowych. Jako parodysta, wodzirej i konferansjer zdobył uznanie wśród wielu osób, które chętnie korzystają z jego wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim niezwykłego talentu.

Modesta Pastiche: interesujące stylizacje i aranżacje, charakterystyczny wizerunek zespołu na czele z charyzmatyczną wokalistką. Grupa skupia muzyków z różnych środowisk muzycznych. Połączenie brzmienia naturalnych instrumentów z elektroniką i dj-skim pazurem nadaje ich muzyce wyjątkowy klimat. Repertuar koncertowy zespołu to standardy muzyki rozrywkowej i autorskie kompozycje zaaranżowane w niepowtarzalnej stylistyce żartobliwego pastiszu i elektro-retro-fuzji. Produkcje  telewizyjne:  „Jaka To Melodia” TVP1, „Kabaretowa Scena Dwójki” TVP2.

Modesta Pastiche – nazwa charakteryzuje klimat muzyczny. Krótko mówiąc „prosty pastisz”. Modesta to po prostu imię (odp. męski Modest – łac. skromny) i jednocześnie stworzony na potrzeby zespołu zwrot od angielskiego słowa „modesty” – prosty, skromny. Drugi człon nazwy to „pastiche” – pastisz . Formuła pastiszu pozwala na nieograniczone wykorzystywanie różnych stylizacji i manier. Repertuar ma charakter niekiedy kabaretowy, noszący znamiona folk-pastiszu i retro-fuzji.


Miejsce imprezy

Mapa Grodzisk


Partnerzy

Loga partnerów

 

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu: marketing@hunters.pl | t.: +48 697 074 181

Zapisz się na nasz newsletter

FreshMail.pl