Zaloguj się do panelu EcoFleet

Systemy alarmowe – Hunters

instalacje_alarmowe

Oferujemy projekt, montaż i serwis niezawodnych systemów alarmowych renomowanych marek. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w branży potrafimy w najlepszym stopniu przewidzieć możliwe zagrożenia oraz dostosować instalacje alarmowe do specyfiki danego obiektu.

W gamie proponowanych przez nas rozwiązań znalazły się wielofunkcyjne alarmy, uruchamiające się w przypadku wejścia na teren osób niepowołanych, wybuchu pożaru, zalania budynku, a nawet wybicia szyby, wyważenia drzwi lub okna. Dodatkowo mogą być one zintegrowane z systemem kamer przemysłowych (monitoringiem). Urządzenia rejestrujące zapisują obraz w technologii analogowej lub cyfrowej.

Systemy alarmowe, jakie instalujemy na terenie obiektów naszych Klientów, montowane są zawsze zgodnie z indywidualnie przygotowanym projektem. Stosujemy się do zaleceń producentów urządzeń alarmowych oraz korzystamy z własnego doświadczenia. Włączenie się alarmu powoduje uaktywnienie się sygnału dźwiękowego, który oznajmia zagrożenie, a w wielu przypadkach wystarcza do spłoszenia włamywaczy. Za każdym razem, gdy alarm się włączy, informacja o tym przesłana jest do zarządcy/właściciela obiektu, grupy interwencyjnej HUNTERS znajdującej się w pobliżu, a jeśli istnieje taka potrzeba, również do policji, straży pożarnej lub pogotowia ratunkowego.

Pomagamy w wyborze optymalnych ustawień. Warto wiedzieć, że nowoczesne alarmy mają wiele możliwości konfiguracji: można włączać i wyłączać je zdalnie, wybierać sekcję budynku (terenu), na której aktywny jest alarm.

Polecane instalacje alarmowe to najlepszej klasy sprzęt, posiadający stosowne certyfikaty i atesty oraz homologacje dopuszczające go do użytku w Polsce. Bazujemy wyłącznie na sprawdzonych systemach. Wśród marek, których urządzenia instalujemy u Klientów, wymienić można m.in. Satel, Risco, Paradox, Siemens, Aritech, DSC. Już po zamontowaniu alarmu na posesji/terenie firmowym dokonujemy systematycznych przeglądów, dzięki którym mamy pewność, że obiekt jest należycie chroniony.

Alarmy oraz kamery przemysłowe zainstalowane przez HUNTERS ochraniają już tysiące obiektów firmowych i prywatnych w całej Polsce. Dołącz do grona klientów zadowolonych z naszych usług!

Wyślij do Nas zapytanie

Firma / Imię, Nazwisko (wymagane)

Numer telefonu

E-mail (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Województwo (wymagane)

Opisz krótko jakie są Twoje oczekiwania związane ze świadczeniem przez nas usługi:

captcha

Instalacje alarmowe wykonywaliśmy m. in. w miastach takich jak :

Katowice, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Zapisz się na nasz newsletter

Chcę otrzymywać newsletter z HUNTERS (możesz się wypisać w każdej chwili).

FreshMail.pl