Młodszy specjalista do spraw prawnych

Jako Hunters działamy na Polskim rynku od 25 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa k/Poznania

Obowiązki:

• sporządzanie pism wychodzących z działu prawnego
• pomoc w przygotowywaniu projektów dokumentów i opinii prawnych dla potrzeb grupy kapitałowej HUNTERS
• weryfikacja dokumentów we współpracy z Głównym specjalistą ds. Prawnych
• kompletowanie dokumentów
• nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
• sporadyczne dostarczanie dokumentów do interesariuszy (sąd, ZUS, US)
• współpraca z działem handlowym oraz windykacji
• uczestnictwo w spotkaniach biznesowych
• analiza przepisów i orzecznictwa

Kwalifikacje:

• min. 4 roku studiów prawniczych
• wiedza z zakresu prawa pracy, prawa handlowego, prawa cywilnego,
• prawo jazdy kat. B
• umiejętność analitycznego myślenia
• zaangażowanie, dokładność i skrupulatność
• odpowiedzialność

Oferujemy:
• płatny staż
• możliwość zatrudnienia po okresie stażu
• zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
• możliwość rozwoju i uczestniczenia w szkoleniach
• niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (DzU nr 133 poz. 883)”.

Wybierz opcję
Max. rozmiar pliku: 1 MB.
Maksymalny rozmiar pliku: 1 MB.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (DzU nr 133 poz. 883)