Pracownik serwisu sprzątającego

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO

Obowiązki:

  • dbałość o utrzymanie czystości powierzchni
  • zbieranie śmieci oraz wszelkich nieczystości
  • uzupełnianie na bieżąco środków czystości
  • przestrzeganie procedur związanych z utrzymaniem czystości obiektu

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie, sumienność oraz dokładność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 08:00-16:00,

nr tel.:

Czempiń:                                           607-073-788

Kamieniec (gm. Kołbaskowo):            607-401-576

Komorniki:                                        607-073-788

Kraków:                                           785-074-512

Leszno:                                             785-074-512

Marki:                                               785-074-635

Mierzyn:                                           607-401-576

Mosina:                                             607-073-788

Poznań (Grunwald, Stare Miasto):       607-073-788

Przecław:                                         607-401-576

Rawicz:                                             785-074-512

Szczecin:                                          607-401-576

Warszawa (Służewiec, Annopol):               785-074-635

Wrocław:                                          785-074-512

Jako Zakład Pracy Chronionej zatrudniamy również osoby niepełnosprawne.

Możecie Państwo również skorzystać z formularza rekrutacyjnego.

Wybierz opcję
Max. rozmiar pliku: 1 MB.
Maksymalny rozmiar pliku: 1 MB.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (DzU nr 133 poz. 883)