Projektant/Programista JAVA

Hunters® – działamy na Polskim rynku od 25 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski lub Poznań

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • benefity pozapłacowe
    • możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego
    • możliwość awansu w strukturach firmy
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • niezbędne narzędzia pracy
    • możliwość uczestniczenia w grupach hobbystycznych

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie min. średnie informatyczne
  • 2 letnie doświadczenie w pracy w projektach opartych o Java, HTML
  • bardzo dobra praktyczna znajomość technologii J2EE, EJB, Spring, Hibernate, JSP,
  • bardzo dobra znajomość SQL
  • bardzo dobra znajomość Eclipse, SVN, GIT, Maven, Jenkins
  • bardzo dobra znajomość JBOSS, Tomcat
  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego
  • znajomość zagadnień tworzenia aplikacji webowych (HTTP, RESTful API)
  • praktyczna znajomość metodyki Scrum / Agile
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz cierpliwość

Obowiązki:

  • prace projektowe i programistyczne w środowisku Java, HTML
  • tworzenie nowych aplikacji, modyfikacje i rozwój istniejących aplikacji,
  • tworzenie testów automatycznych (jednostkowych oraz integracyjnych) dla tworzonego kodu,
  • dokumentacja zaimplementowanych rozwiązań,
  • uczestnictwo w testowaniu wdrażanych zmian w systemie,
  • dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami w firmie

Jako Zakład Pracy Chronionej aktywizujemy osoby niepełnosprawne.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (DzU nr 133 poz. 883)”.

Wybierz opcję
Max. rozmiar pliku: 1 MB.
Maksymalny rozmiar pliku: 1 MB.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (DzU nr 133 poz. 883)