Specjalista ds. IT

Opis oferty pracy:

Jako Hunters działamy na Polskim rynku od 25 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski

Obowiązki:
• Przygotowywanie stacji roboczych dla pracowników
• Wsparcie użytkowników systemów IT
• Rozwiązywanie problemów informatycznych
• Współpraca z pracownikami IT, innymi działami oraz firmami zewnętrznymi
• Pełnienie dyżurów IT
• Nadzór nad infrastrukturą IT

Kwalifikacje:
• Wykształcenie min. średnie informatyczne
• Komunikatywna znajomość angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
• Bardzo dobra znajomość systemów Windows XP oraz Windows 7 na poziomie administracji stacją roboczą
• Znajomość Microsoft Office oraz Open Office
• Znajomość obsługi sprzętu biurowego
• Prawo jazdy kat. B
• Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych
• Odpowiedzialność i samodzielność
Mile widziane:
• Doświadczenia na stanowisku z podobnym zakresem obowiązków
• Znajomość środowiska Active Directory; Windows Server; Microsoft Visual Studio; Microsoft SQL Server
• Znajomość zasad panujących w średnich serwerowniach

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Niezbędne narzędzia pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju
• Praca w młodym zespole

Jako Zakład Pracy Chronionej aktywizujemy osoby niepełnosprawne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (DzU nr 133 poz. 883)”.

Wybierz opcję
Max. rozmiar pliku: 1 MB.
Maksymalny rozmiar pliku: 1 MB.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (DzU nr 133 poz. 883)