Zaloguj się do panelu EcoFleet

Instalacje i systemy alarmowe – Hunters Katowice

Niezawodność, funkcjonalność i stabilność. Właśnie tego oczekujemy od instalacji alarmowych. HUNTERS dystrybuuje zaawansowane systemy zabezpieczeń sprawdzonych producentów. Oferujemy ich montaż poprzedzony przeprowadzeniem wizji lokalnej i zaprojektowaniu instalacji alarmowej odpowiadającej specyfice ochranianego budynku. Naszym klientom proponujemy systemy sygnalizacji włamania i napadu pozwalające na natychmiastowe wykrycie zagrożenia i przekazanie informacji na ten temat do odpowiednich służb, osób, jednostek. Możemy zaoferować sprawdzone rozwiązania i urządzenia sygnowane takimi markami, jak chociażby: Satel, Risco, Jablotron, Siemens, Aritech, Paradox.

W skład systemów zabezpieczeń mogą wchodzić czujniki ruchu i/lub kamery przemysłowe. Proponujemy Klientom systemy telewizji przemysłowej analogowej lub cyfrowej, rejestrujące obraz w wysokiej rozdzielczości. W każdej chwili mogą Państwo uzyskać dostęp do ich obrazu za pośrednictwem internetu. Wszystkie stosowane urządzenia i akcesoria spełniają najwyższe normy jakościowe dla tego typu produktów oraz posiadają homologacje dopuszczające je do użytku w Polsce.

Mniej zaawansowanym technologicznie, jednak również bardzo skutecznym sposobem na odstraszenie złodziei jest zamontowanie instalacji alarmowych opartych na czujnikach ruchu. Informują one sygnałem dźwiękowym o pojawieniu się niepowołanej osoby na terenie obiektu. Przeszywający dźwięk w większości przypadków odstrasza włamywaczy i zapobiega kradzieży. Alarmy powiadamiają właścicieli budynku o włamaniu oraz zawiadamiają grupę interwencyjną HUNTERS o konieczności zrewidowania obiektu. Na miejscu pojawiamy się w ciągu kwadransa. Nowoczesne instalacje alarmowe wyposażono w możliwość zdalnej obsługi, tj. za pomocą telefonu komórkowego. Systemy zabezpieczeń mogą posiadać także m.in. czujniki przeciwpożarowe.

Instalacje alarmowe podlegają naszej gwarancji i są systematycznie serwisowane przez wykwalifikowanych instalatorów HUNTERS, dzięki czemu zapewniają skuteczną ochronę przeciwwłamaniową.

Możemy zabezpieczyć Państwa obiekt w Katowicach lub okolicy. Zaufaj HUNTERS, tak jak tysiące zadowolonych klientów w całej Polsce!