Zaloguj się do panelu EcoFleet

Konwoje – Hunters Katowice

Bezpieczny przewóz gotówki i wartościowych przedmiotów. HUNTERS to specjaliści, jeśli chodzi o konwoje. Od wielu lat świadczymy usługi konwojowania na zasadzie stałej współpracy z podmiotami handlowymi, usługowymi oraz realizując jednorazowe zlecenia. Do naszych klientów należą banki, stacje paliw, sieci handlowe, sklepy wielkopowierzchniowe oraz szereg innych. Działamy w Katowicach oraz na całym obszarze Górnego Śląska.

Nasze konwoje obejmują m.in.:

• przewóz gotówki, np. codziennego utargu ze sklepu lub punktu usługowego;
• przewóz ważnych dokumentów, np. zawierających informacje niejawne;
• przewóz osób wraz z wartościowym mieniem;
• transport przedmiotów niebezpiecznych w tranzycie;
• oraz wiele innych.

Konwoje zabezpieczają wykwalifikowani pracownicy ochrony, uzbrojeni w broń palną krótką i długą, a także kamizelki i hełmy kuloodporne. Konwojenci charakteryzują się dużą odpornością na stres – rekrutujemy najczęściej byłych pracowników służb mundurowych. Każda z zatrudnianych osób wyróżnia się doskonałą umiejętnością jazdy samochodem. Grupa jest w stałej łączności radiowej z centralą oraz policją. Naszych pracowników wyróżnia wysoki poziom kultury osobistej.

Konwoje realizujemy specjalnie przystosowanymi do tego celu samochodami, które spełniają normy przewidziane dla tego typu pojazdów. Za pomocą nadajników GPS na bieżąco monitorujemy trasę przejazdu konwoju. Monitoringiem GPS objęta jest także każda z osób obsługujących konwój. Nie ma możliwości, aby przekazane nam mienie zniknęło z naszych radarów.

Przez czas naszej działalności na rynku zyskaliśmy wiele doświadczeń, dzięki którym mogliśmy zwiększyć jakość naszych usług. Dodatkową gwarancją przekazanego nam mienia jest posiadane przez naszą firmę ubezpieczenia konwojowanej gotówki i wartościowych przedmiotów. Jeśli chcesz, by Twój transport był maksymalnie zabezpieczony, skorzystaj z usług HUNTERS!