Zaloguj się do panelu EcoFleet

Spedycja – Hunters Katowice

o_nas

Spedycja HUNTERS (Biuro Regionalne w Katowicach) zapewnia swoim klientom przewóz zróżnicowanych ładunków kubaturowych. Naszym celem jest zapewnienie transportu powierzonych towarów na miejsce, na czas oraz zadbanie o ich bezpieczeństwo. Niezmiennie unowocześniamy i ulepszamy zakres naszych usług logistycznych, podnosząc bezpieczeństwo podczas transportu międzynarodowego i na terenie Polski. Postępujemy zawsze wyłącznie zgodnie z wyznaczonymi procedurami i zasadami bezpieczeństwa, aby sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów. Zapewniamy także ubezpieczenie powierzonych HUNTERS towarów. Klienci mogą dodatkowo ubezpieczyć transport na kwotę 140 000 USD w Polsce oraz 300 000 USD w Unii Europejskiej. Oferujemy transport całopojazdowy i częściowy.

Spedycja HUNTERS posiada nowoczesną flotę samochodów ciężarowych takich marek, jak: Mercedes, MAN oraz Scania. Są one przystosowane do przewożenia nawet najdelikatniejszych towarów różnych gabarytów. W skład naszego taboru wchodzą pojedyncze pojazdy, a także całe zestawy transportowe od 9 do 120 m3 o dopuszczalnej ładowności od 15 nawet do 24 ton i od 5 do aż 38 europalet. Wszystkie pojazdy ciężarowe, którymi HUNTERS wykonuje transport towarów, charakteryzują się najwyższymi parametrami i doskonałym stanem technicznym. Na bieżąco serwisujemy flotę oraz spełniamy wymagania techniczne i ekologiczne.

Transport międzynarodowy i krajowy jest wykonywany przez kierowców o ogromnym doświadczeniu w realizacji tego typu zadań. Tym samym klienci mogą mieć pewność, że nadany przez nich ładunek dotrze bezpiecznie do celu. Dzięki specjalnym urządzeniom, mamy możliwość monitorowania tego, gdzie w danym momencie znajduje się pojazd.

Kontakt z klientem zapewnia wykwalifikowany zespół. W razie jakichkolwiek pytań bądź chęci zamówienia usługi, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Zachęcamy do skorzystania z usług transportowych, które pozytywnie oceniają wszyscy klienci decydujący się z nich skorzystać.