Zaloguj się do panelu EcoFleet

Usługi logistyczne


Przewóz ładunków kubaturowych to jedna ze specjalizacji Hunters Logistics, która od ponad dwóch dekad realizuje tego typu zlecenia. Z myślą o tym, aby zaspokajać oczekiwania i potrzeby zróżnicowanych grup klientów opracowano następującą ofertę, w której znajdują się:

• spedycja,
• usługi logistyczne i transportowe,
• transport międzynarodowy i krajowy,
• ubezpieczenie ładunków,
• załadunek, przeładunek i rozładunek towarów.

Usługi transportowe oferowane przez Hunters Logistics odbywają się zawsze w oparciu o najwyższe standardy dotyczące zapewnienia maksimum bezpieczeństwa przewożonym towarom. Jest to możliwe dzięki stworzeniu floty nowoczesnych i niezawodnych pojazdów ciężarowych, takich marek jak Mercedes, Scania oraz MAN. Dzięki regularnym i bardzo dokładnym przeglądom, jakim poddawane są samochody ciężarowe, transport problematycznych i bardzo delikatnych towarów, odbywa się bez żadnych komplikacji. Na miejsce docelowe w określonym terminie dociera pełnowartościowy towar.

Klienci decydujący się na nasze usługi mogą być spokojni o powierzony w nasze ręce ładunek. Najlepszą tego gwarancją jest ubezpieczenie transportu. Na terenie Polski kwota ta wynosi do 140 tys. dolarów, a poza granicami kraju osiąga wartość 300 tys. dolarów. Istnieje również opcja wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, jeśli klient ma takie życzenie.

Transport towarów jest nadzorowany przez wykwalifikowany zespół pracowników już od momentu podpisania umowy, organizacji przewozu, aż po dotarcie we wskazane przez klienta miejsce.

Nasze profesjonalne usługi transportowe świadczymy na terenie Polski i w innych krajach będących członkami Unii Europejskiej.
Dysponujemy własnym taborem pojazdów o ładowności od 15 do 24 ton i od 5 do 38 europalet. Wykonujemy przewozy częściowe i całopojazdowe. Nasza flota, poza wysokimi parametrami technicznymi, spełnia także obowiązujące normy ekologiczne. Co równie ważne, kadra kierowców współpracująca z Hunters Logistics posiada ogromne doświadczenie w tego typu pracy.

W Hunters Logistics klienci znajdą kompleksowy pakiet usług: logistykę, transport, spedycję.
Interesuje Państwa spedycja lub transport? Zachęcamy do odwiedzenia strony dedykowanej właśnie tym usługom www.hunters-logistics.pl. Zapraszamy także do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy podczas rozmowy objaśnią najważniejsze zasady współpracy z Hunters Logistics.

Świadczymy usługę w miastach :

Katowice, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Firma / Imię, Nazwisko (wymagane)

Numer telefonu

E-mail (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Województwo (wymagane)

Opisz krótko jakie są Twoje oczekiwania związane ze świadczeniem przez nas usługi:

captcha

Zapisz się na nasz newsletter

Chcę otrzymywać newsletter z HUNTERS (możesz się wypisać w każdej chwili).

FreshMail.pl