Zaloguj się do panelu EcoFleet

Ochrona osób i mienia – Hunters

ochrona_stacjonarna

HUNTERS znane jest z profesjonalizmu i wysokiej jakości realizowanych usług. Ochrona fizyczna osób i mienia polega na stacjonarnej obecności wykwalifikowanych, odznaczających się wysokim poziomem kultury osobistej pracowników ochrony na strzeżonym terenie. Ich zadaniem jest zapobieganie naruszeniom porządku, kradzieży, włamania, dewastacji mienia lub wyrządzenia innego rodzaju szkód.

Zakres działań podejmowanych przez ochroniarzy to m.in.:

• nadzorowanie zapisu kamer monitoringu zainstalowanych na terenie obiektu;
• identyfikowanie osób wchodzących na strzeżony teren oraz opuszczających go;
• kontrola czasu pracy zatrudnionych w danej instytucji lub przedsiębiorstwie;
• regularne dozorowanie całego terenu oraz obchód budynku (często zmienianą trasą);
• interweniowanie w przypadku próby popełnienia przestępstwa: włamania, kradzieży, dewastacji mienia, rozboju oraz wezwanie odpowiednich służb na miejsce zdarzenia;
• zdawanie raportu z czasu dyżuru.

Nasi pracownicy oddelegowani do zapewnienia ochrony mienia wyznaczonego obiektu posiadają odpowiednie przeszkolenie w zakresie podejmowania interwencji oraz skutecznej ochrony. Charakteryzują się wysoką odpornością na stres, silną psychiką oraz odpowiednią tężyzną fizyczną. Podstawowe wyposażenie pracownika ochrony to niezbędne środki przymusu bezpośredniego, których może użyć w przypadku zagrożenia.

Pracownicy komunikują się ze sobą oraz z Uzbrojonym Stanowiskiem Interwencyjnym HUNTERS za pomocą bezprzewodowych środków łączności, działających w systemie Active TRACK. Ten nowoczesny system łączności służy do natychmiastowego zlokalizowania osób i obiektów ruchomych oraz monitorowania ich aktywności w czasie rzeczywistym. System Active TRACK działa również w warunkach zakłóceń sygnału i nawet w takiej sytuacji umożliwia zaalarmowanie służb porządkowych lub Uzbrojonego Stanowiska Interwencyjnego HUNTERS.

Dodatkowo korzystamy z innowacyjnego oprogramowania EPOK. Służy ono do sprawnego gromadzenia i przetwarzania danych o ruchu osób i pojazdów na strzeżonym terenie. System EPOK ułatwia m.in. rejestrację osób wchodzących/wychodzących z obiektu, ewidencję pracowników, kontrolę wydawania kluczy/kart magnetycznych, a także zbieranie danych na temat kierowców.

Wieloletnie doświadczenie w ochronie fizycznej pozwoliło nam wypracować uniwersalne procedury, na których opieramy nasze działania. Aby ochrona osób i mienia była najbardziej skuteczna, szczegółowo analizujemy potencjalne zagrożenia oraz scenariusze zdarzeń w danym obiekcie, uwzględniając specyfikę działalności, układ pomieszczeń, dróg ewakuacyjnych. Dokładnie doprecyzowany plan pozwala nam świadczyć usługi o najwyższej jakości.
Stała obecność na terenie klienta wymaga również odpowiedniej prezencji. Nasi pracownicy ochrony ubrani są w jednolite, schludne stroje. Wysoki poziom kultury osobistej jest naszym standardem.

Jeśli potrzebujesz ochrony mienia w przedsiębiorstwie, instytucji państwowej, zabezpieczenia imprezy masowej – zdaj się na HUNTERS!

Wyślij do Nas zapytanie

Firma / Imię, Nazwisko (wymagane)

Numer telefonu

E-mail (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Województwo (wymagane)

Opisz krótko jakie są Twoje oczekiwania związane ze świadczeniem przez nas usługi:

captcha

Naszą usługę świadczymy w miastach:

Katowice, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Zapisz się na nasz newsletter

Chcę otrzymywać newsletter z HUNTERS (możesz się wypisać w każdej chwili).

FreshMail.pl