Zaloguj się do panelu EcoFleet

Instalacje i systemy alarmowe – Hunters Poznań

Profesjonalne zabezpieczenie posesji mieszkalnej, osiedla mieszkaniowego, siedziby przedsiębiorstwa, hali produkcyjnej, lokalu usługowego. Instalacje alarmowe oferowane przez HUNTERS dostosowane są do specyfiki ochranianego obiektu oraz oczekiwań zarządcy. Oferowane przez nas systemy sygnalizacji włamania i napadu natychmiastowo po wykryciu zagrożenia lub też innych nieprawidłowości informują o tym odpowiednie osoby. Bazujemy na rozwiązaniach oferowanych przez takich producentów, jak np. Jablotron, EBS, DSC, Siemens, Aritech, Paradox.

Systemy zabezpieczeń mogą być wyposażone w standardowe czujki ruchu, czujniki zbicia szyb, czujniki przeciwpożarowe i przeciwpowodziowe. Do najbardziej podstawowych funkcji należy powiadomienie o zagrożeniu sygnałem dźwiękowym. Bardzo często włączenie się alarmu wystarcza, aby wypłoszyć niepożądane osoby z naszego terenu. Jednocześnie alarm informuje telefonicznie zarządcę obiektu, pracowników HUNTERS oraz w razie potrzeby właściwe służby (Straż Pożarną, Policję, Pogotowie Ratunkowe). Instalacje alarmowe mogą być konfigurowane na różne sposoby – np. alarm można uruchomić na wybraną sekcję budynku, o określonej porze. Ustawienia można zmieniać także zdalnie.

Alarmy HUNTERS mogą być zintegrowane z systemem kamer przemysłowych monitorujących na bieżąco to, co dzieje się na terenie obiektu oraz w jego bezpośrednim otoczeniu. Realizujemy je wówczas w oparciu o kamery telewizji przemysłowej cyfrowej (VDRS) lub analogowej (CCTV). Rejestracja obrazu odbywa się całodobowo. Jest on zapisany w formacie uniemożliwiającym nieuprawnionym osobom skasowanie go. Obraz „na żywo” można odtworzyć także za pomocą smartfona lub tabletu. Możesz nadzorować to, co dzieje się na Twoim obiekcie w czasie rodzinnego lub służbowego wyjazdu – wystarczy połączenie z internetem.

Montaż systemów alarmowych HUNTERS poprzedza gruntowny wywiad oraz analiza zagrożeń, na których podstawie tworzony jest projekt instalacji. Zajmujemy się także serwisem i przeprowadzamy regularne przeglądy techniczne zamontowanych urządzeń. Dołącz do zadowolonych klientów HUNTERS w Poznaniu!