Zaloguj się do panelu EcoFleet

Konwoje – Hunters Poznań

HUNTERS zaprasza do zapoznania się z ofertą usług konwojowania w Poznaniu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji konwojów, dlatego potrafimy w należyty sposób zabezpieczyć powierzone nam mienie. Współpracujemy ze sklepami, bankami oraz punktami usługowymi w całej Wielkopolsce.

Konwoje są realizowane przez wykwalifikowanych, uzbrojonych pracowników specjalnie przystosowanym samochodem. Konwojenci posiadają ponadprzeciętne umiejętności jazdy samochodem oraz zdolności strzeleckie. Wyposażeni są w broń palną krótką i długą oraz kamizelki i hełmy kuloodporne. W trakcie trwania konwoju pozostają w stałym kontakcie z centralą. Lokalizację samochodu, a także poszczególnych konwojentów monitorują czujniki GPS. W przypadku zagrożenia zespół ma możliwość szybkiego wezwania grupy interwencyjnej lub funkcjonariuszy policji.

Konwojenci HUNTERS to osoby legitymujące się doświadczeniem w pracy w wojsku lub innych służbach (policja, straż graniczna itp.). Posiadają właściwe predyspozycje psychologiczne oraz zostają przeszkoleni ze znajomości aktualnych przepisów prawa dotyczących transportu wartości pieniężnych. Każdy z konwojentów HUNTERS w czasie pracy ma przy sobie identyfikator oraz licencję uprawniającą go do przewozu i ochrony mienia. Nasi pracownicy cechują się wysoką kulturą osobistą.

Usługi konwojowe HUNTERS to:

• przewożenie gotówki z danego punktu do oddziału banku;
• odbiór zabezpieczonej gotówki z określonych punktów;
• przewóz kasjera lub innej uprawnionej osoby do wpłaty/wypłaty gotówki w banku;
• konwój przedmiotów wartościowych;
• konwój przedmiotów szczególnie zagrożonych w transporcie tranzytowym.

Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo powierzonej nam gotówki lub innych wartościowych przedmiotów. HUNTERS posiada ubezpieczenie na wartości pieniężne przewożone w ramach usługi konwojowania.