Zaloguj się do panelu EcoFleet

Monitoring obiektów – Hunters Poznań

o_nas

Monitoring zapewnia możliwość doskonałego nadzoru obiektów zarówno publicznych, jak
i prywatnych. Wychodząc naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów, HUNTERS dostarcza wysokiej klasy systemy monitoringu obiektów dopasowane do indywidualnych potrzeb inwestora.

Zapewniamy solidne i niezawodne usługi przez cały rok, 24 godziny na dobę. Wszystkie projekty oraz instalacje systemów monitoringu obiektów wykonywane są z wykorzystaniem najlepszego, nowoczesnego sprzętu wyłącznie renomowanych firm. Każdy nasz monitoring obiektu posiada niezbędne atesty, certyfikaty i homologacje. Zadaniem monitoringu obiektów jest nieustanne śledzenie stanu na danym obiekcie. Wszystkie urządzenia monitorujące są połączone z Uzbrojonym Stanowiskiem Interwencyjnym HUNTERS. Obserwacją i nadzorem zajmują się wykwalifikowani pracownicy dyżurni nieustannie obecni na danym obiekcie. W razie wystąpienia jakichkolwiek naruszeń systemów zabezpieczeń, takich jak włamanie, sabotaż czy kradzież, natychmiast wysyłane są nasze grupy interwencyjne. Docierają one na miejsce maksymalnie po 15 minutach od momentu otrzymania zgłoszenia alarmowego. Ich zadaniem jest sprawdzenie i zabezpieczenie danego obiektu bądź terenu. W razie potrzeby mogą zostać użyte środki przymusu w celu zapewnienia bezpieczeństwa osób i mienia. HUNTERS może pochwalić się tym, że posiada status Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej.

Osoba dyżurująca na danym obiekcie pozostaje także w nieustannej łączności z jednostkami Straży Pożarnej, Policji oraz Pogotowia Ratunkowego. W razie konieczności służby te są natychmiast informowane i wzywane na miejsce.

Monitoring pozwala także na bezpieczne i długotrwałe archiwizowanie nagrań, które mogą okazać się pomocne przy rozwiązywaniu spraw pracowniczych, np. tego, kto i kiedy uzbrajał lub rozbrajał obiekt. Nowoczesne systemy monitoringu dają także możliwość kontroli, takich aspektów np. jak zasilenie obiektu lub też temperatury w nim panującej.

Warto pamiętać, że system monitoringu stanowi integralną część skutecznego systemu alarmowego. Monitoring domu lub innego obiektu to gwarancja poczucia bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Zapewnienie przez nas skutecznej ochrony Państwa obiektów gwarantują najnowsze technologie oraz wykwalifikowany personel. Sprawne i szybkie reagowanie na wszelkie zdarzenia alarmowe to nasz priorytet.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z pomocy profesjonalistów o ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w branży.