Zaloguj się do panelu EcoFleet

Ochrona mienia – Hunters Poznań

o_nas

Ochrona mienia to część działań organizacji HUNTERS, która świadczy usługi na terenie całej Wielkopolski. Od kilkudziesięciu lat zapewniamy najwyższy standard kompleksowej ochrony Państwa mienia. Aby skutecznie działać na terenie obiektów zamkniętych, ale także na terenach zewnętrznych, łączymy pracę odpowiednio wyszkolonych i wyróżniających się wysoką kulturą osobistą pracowników z działaniami grup interwencyjnych, które w ciągu maksymalnie 15 minut docierają we wskazane miejsce. Pracownicy HUNTERS posiadają umundurowanie odpowiadające prowadzonym zadaniom oraz dysponują niezbędnymi środkami ochrony osobistej.

W swojej pracy, aby uczynić ją jeszcze bardziej skuteczną i niezawodną, wykorzystują także zaawansowane systemy monitoringu i wysoce specjalistyczne alarmy.
Wykonujemy powierzone nam zadania w oparciu o plany budynków, procedury i niezbędne zasady bezpieczeństwa. Zabezpieczenie mienia jest poprzedzone dokładną analizą – specyfikacja danego obiektu czy terenu ma wpływ na rodzaj podejmowanych przez nas działań. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie.

Zabezpieczenie mienia – zakres podejmowanych działań – zależy także od okoliczności, w jakich mają zostać przeprowadzane oraz wartości przedmiotów, które mają zostać poddane ochronie, np. sprzętu komputerowego, wysokospecjalistycznych maszyn, towarów magazynowanych w halach.

Ochrona mienia polega przede wszystkim na wykrywaniu oraz zapobieganiu potencjalnym zagrożeniom. Kompleksowe i skuteczne wykonywanie zadań możliwe jest dzięki pracy wyszkolonych osób pracujących w HUNTERS. Pracownicy przebywający na danym obiekcie nieustannie monitorują i minimalizują występowanie różnego rodzaju przestępstw. Pracownicy wykorzystują zaawansowane oraz niezawodne systemy komunikacji i łączności. Korzystamy z systemu Active Track – to połączenie osobistego odbiornika GPS i telefonu komórkowego dające szerokie możliwości, jeśli chodzi o wykrywanie zagrożeń i natychmiastowe powiadamianie o nich oraz oprogramowania EPOK. W tym przypadku możemy zaproponować klientom zróżnicowane moduły, m.in. pojazdów i osób ułatwiające kontrolę ich przemieszczania się na danym terenie.

Wszystkie systemy oparte są na najnowszych technologiach, co pozwala na szybką, dyskretną komunikację, ale także na stałe gromadzenie i przetwarzanie danych. Współpraca z HUNTERS to gwarancja skuteczności, dyskrecji i profesjonalizmu.