Zaloguj się do panelu EcoFleet

Przewóz osób

Przewóz osób

Bogata oferta usług realizowanych przez Hunters Logistics została rozszerzona o przewóz osób, który wykonujemy na terenie całego kraju. Zachęcamy do skontaktowania się z nami tych wszystkich, którzy już wcześniej zaufali Hunters Logistics oraz nowych klientów chcących skorzystać z wysokiej jakości usług w atrakcyjnych cenach.

Dysponujemy pięcioma 7-osobowymi busami – Opel Vivaro i Renault Trafic. Transport osób jest wykonywany pojazdami z aktualnymi przeglądami technicznymi. Tym samym nasi klienci mogą czuć się w pełni bezpiecznie podczas każdej, nawet trwającej kilka godzin podróży. Pasażerowie mogą mieć także pewność, że będą podróżować w komfortowych warunkach. Wygodne fotele, klimatyzacja, czystość i miły zapach wewnątrz pojazdu oraz przyjemna muzyka płynąca z głośników są dla nas standardem, który spełniamy w każdym zakresie.

Nasi kierowcy posiadający niezbędne uprawnienia i bogate doświadczenie w tego typu pracy to gwarancja, że każdy przewóz osób jest realizowany bez żadnych zakłóceń.

Oferujemy wynajem busa na:

• wyjazdy firmowe;
• wycieczki rodzinne;
• wyjazdy szkoleniowe, wystawy i targi branżowe;
• imprezy integracyjne i spotkania firmowe;
• przewozy pracownicze;
• imprezy okolicznościowe (np. przyjęcia urodzinowe, wesela).

Wynajem busa to najlepszy sposób na oszczędności zarówno pod względem finansowym, jak i czasowym. W cenie przejazdu zawiera się komfort, wygoda i bezpieczeństwo.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Udzielą oni Państwu szczegółowych informacji dotyczących oferty przewozu osób. Staramy się jak najbardziej dopasowywać nasze usługi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Wyślij do Nas zapytanie

Firma / Imię, Nazwisko (wymagane)

Numer telefonu

E-mail (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Województwo (wymagane)

Opisz krótko jakie są Twoje oczekiwania związane ze świadczeniem przez nas usługi:

captcha

Zapisz się na nasz newsletter

Chcę otrzymywać newsletter z HUNTERS (możesz się wypisać w każdej chwili).

FreshMail.pl