Zaloguj się do panelu EcoFleet

Ochrona mienia – Hunters Szczecin

o_nas

HUNTERS od wielu lat oferuje usługi ochrony mienia, ochrony fizycznej oraz stacjonarnej. Nadrzędnym celem naszej pracy jest minimalizowanie lub eliminowanie ryzyka wystąpienia zagrożeń i przestępstw przeciwko Państwa mieniu. HUNTERS świadczy usługi ochrony mienia na terenie Szczecina oraz w pobliskich miejscowościach regionu zachodniopomorskiego.

Nasz zespół to wyspecjalizowani pracownicy posiadający ogromne doświadczenie w tego typu pracy oraz niezbędne kwalifikacje, aby sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom realizowanym w wymagających i stresujących sytuacjach. Bardzo surowa i wnikliwa weryfikacja kandydatów, pozwala nam już od wielu lat budować wiarygodne i niezawodne w działaniu zespoły dobrze wyszkolonych pracowników, które wyróżniają się także wysoką kulturą osobistą.

Podczas wykonywania zleceń zabezpieczania mienia nasi pracownicy wyposażeni są w nowoczesne systemy łączności pozwalające na niezawodną i niezwłoczną komunikację w sytuacjach zagrożenia, środki ochrony osobistej oraz posiadają jednolite umundurowanie. Podstawowym zadaniem pracowników ochrony jest dokładna analiza i wykrywanie potencjalnych zagrożeń, które mogą wystąpić na powierzonym nam pod zabezpieczenie terenie lub obiekcie oraz wszelkie konieczne działania, mające zapobiec niepożądanym incydentom. Pracownicy HUNTERS skutecznie zapobiegają takim zagrożeniom jak: włamania, dewastacje, kradzieże oraz wielu innym ewentualnym przestępstwom przeciwko Państwa własności.

HUNTERS korzysta z oprogramowania EPOK i systemu Active Track. Pierwsze z wymienionych składa się z kilku zróżnicowanych modułów. Wśród najważniejszych są te dotyczące możliwości bieżącej kontroli ruchu pojazdów i osób na terenie obiektu lub wewnątrz niego. Dodatkowymi ciekawymi modułami są: „Parking” – usprawniający obsługę tego miejsca, wydawanie biletów i otwieranie oraz zamykanie szlabanów; „Klucze” – szybsza i prostsza weryfikacja osób uprawnionych do otrzymania kluczy, kart magnetycznych, szyfrów oraz ich namierzenia w dowolnym momencie. Z kolei system Active Track łączy w sobie możliwości, jakie daje telefon komórkowy oraz osobisty odbiornik GPS. Jedną z funkcji tego narzędzia jest możliwość namierzenia osoby/obiektu w czasie rzeczywistym. Inną, równie ważną opcją jest natychmiastowe powiadomienie o sytuacji zagrożenia.

Zlecając ochronę mienia organizacji HUNTERS, otrzymujecie Państwo gwarancję najwyższego bezpieczeństwa i udanej współpracy z profesjonalistami. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i zapewniamy wymaganą dyskrecję.

Warto nam zaufać, jak zrobiło to setki klientów na przestrzeni ostatnich lat. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów dotyczących zabezpieczenia Państwa mienia.