Zaloguj się do panelu EcoFleet

Instalacje alarmowe – Hunters Warszawa

o_nas

Oferujemy wykonanie projektu, montaż i serwis instalacji alarmowych dla budynków mieszkalnych oraz komercyjnych (lokale usługowe, hale produkcyjne, biura itd.). W ramach systemów zabezpieczeń stosujemy wysokiej klasy systemy alarmowe oraz kamery przemysłowe tworzące sieć telewizji analogowej lub cyfrowej. Bazujemy na systemach sygnalizacji włamania i napadu sygnowanych takimi markami jak chociażby Siemens, Aritech, Paradox, Satel, Risco. Dzięki ich zastosowaniu wykrycie i powiadomienie o potencjalnym zagrożeniu, staje się jeszcze bardziej efektywne.

Dobór instalacji alarmowych dla konkretnego budynku poprzedzony jest gruntownym wywiadem i przeanalizowaniem potencjalnych zagrożeń. Urządzenia alarmujące rekomendowane przez HUNTERS wyposażone są w wiele możliwości konfiguracji. Alarmy włączają się w razie pojawienia się na strzeżonym terenie osoby niepowołanej, wystąpienia pożaru, zbicia szyby lub innych zagrożeń. Można sterować nimi zdalnie, np. za pomocą smartfona. Alarm powiadamia o wystąpieniu zagrożenia sygnałem dźwiękowym. Jednocześnie może powiadamiać HUNTERS. Wtedy w ciągu kilkunastu minut na miejscu pojawi się nasza grupa interwencyjna. Sygnały o zagrożeniu mogą być wysyłane także do osoby odpowiedzialnej za budynek (właściciel/zarządca) oraz właściwych służb (Straż Pożarna, Policja, Pogotowie Ratunkowe).

Standardowe systemy zabezpieczeń (alarmy) wspierane są często przez kamery przemysłowe, rejestrujące otoczenie i/lub wnętrze budynku przez całą dobę. Oferujemy system kamer telewizji przemysłowej analogowej (CCTV) i cyfrowej (VDRS). Wysokiej jakości technologie pozwalają uzyskać szczegółowy obraz.

Rekomendowane przez nas instalacje alarmowe posiadają wszelkie niezbędne homologacje i certyfikaty. Ze swojej strony możemy zagwarantować ich niezawodność. Nasz serwis techniczny jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Systematyczny przegląd zapewni bezawaryjne działanie instalacji i zapobiegnie awarii w kluczowym momencie.

Systemy zabezpieczeń HUNTERS ochraniają już tysiące domów i przedsiębiorstw na terenie Warszawy i w okolicy stolicy. Zaufaj naszemu doświadczeniu!