Zaloguj się do panelu EcoFleet

Ochrona mienia – Hunters Warszawa

o_nas

Świadczymy usługę ochrony mienia na terenie Warszawy oraz całego regionu mazowieckiego. Naszym głównym celem jest zapewnienie kompleksowej – niezawodnej i skutecznej ochrony Państwa mienia.

Aby osiągać najwyższe efekty w zakresie zabezpieczania mienia, w naszej pracy za każdym razem łączymy działalność pracowników ochrony z monitoringiem alarmów oraz pracą wyspecjalizowanych grup interwencyjnych, które w ciągu maksymalnie 15 minut docierają do zagrożonego miejsca. HUNTERS prowadzi ochronę mienia wewnętrzną oraz zewnętrzną obiektów. Przed przystąpieniem do zadań szczegółowo opracowujemy plany budynków oraz zapoznajemy się z procedurami w nich panującymi. Bierzemy pod uwagę specyfikację danych obiektów. Równie istotne są dla nas uwagi klientów – do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam świadczyć usługi ochrony mienia na najwyższym poziomie.

Wykwalifikowani i kulturalni pracownicy ochrony mienia dysponujący odpowiednim umundurowaniem oraz wszelkimi prawnie dozwolonymi środkami ochrony skutecznie zapobiegają kradzieżom, włamaniom, dewastacjom oraz innym przestępstwom na Państwa mieniu. Kwalifikowani pracownicy ochrony HUNTERS to osoby o dużym doświadczeniu zawodowym, a także przygotowaniu psychologicznym pozwalającym na efektywną pracę w każdych warunkach – w sytuacjach stresowych i wymagającego niezwłocznego podejmowania decyzji co do użycia odpowiednich metod lub narzędzi ochrony mienia.

Wszyscy oni są wyposażeni w środki ochrony osobistej, system łączności oraz uzbrojenie. Pracownicy działają, wykorzystując sprawdzone systemy komunikacji i łączności oparte na najnowszych technologiach – używamy systemu Active Track oraz oprogramowania EPOK. System Active Track jest oparty na działaniu urządzenia łączącego w sobie funkcje telefonu komórkowego z osobistym odbiornikiem GPS. Jego działanie sprowadza się do kilku zadań, z których najważniejsze jest to dotyczące natychmiastowego wykrywania potencjalnych zagrożeń i przekazywania informacji o nich do odpowiednich osób lub służb. Z kolei oprogramowanie EPOK składa się z kilku zróżnicowanych modułów, których zastosowanie przekłada się na większe poczucie bezpieczeństwa na danym terenie/obiekcie, ale również usprawnienia jego zarządzania.

To właśnie ono pozwala na łatwiejsze gromadzenie i przetwarzanie danych o ruchu pojazdów oraz pieszych na terenie ochranianego obiektu.
Już dziś zachęcamy do skontaktowania się z nami wszystkich tych, którzy chcą mieć pewność, że ich mienie zarówno prywatne, jak i firmowe jest niezawodnie chronione przed kradzieżą lub dewastacją.