Zaloguj się do panelu EcoFleet

Spedycja – Hunters Warszawa

o_nas

Biuro Regionalne HUNTERS w Warszawie świadczy usługi logistyczne, spedytorskie i transportowe na terenie kraju, a także całej Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w przewozie ładunków kubaturowych. Naszym głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa transportowanym towarom oraz dostarczenie ich w zleconym terminie. Nasi klienci mogą za każdym razem liczyć na kompleksowy pakiet usług, które to będą realizowane z najwyższą starannością na każdym ich etapie.

Ciągłe ulepszanie i unowocześnianie usług logistycznych oraz sposobu wykonywania spedycji pozwala nam nieustannie podnosić bezpieczeństwo podczas transportu. Zawsze postępujemy zgodnie z wszelkimi zasadami bezpieczeństwa i z przyjętymi procedurami. Wszystkie przewożone towary powierzone HUNTERS w Biurze Regionalnym Warszawie są ubezpieczone. Dodatkowo mogą Państwo ubezpieczyć transport na kwotę 140 000 USD w Polsce oraz 300 000 USD w Unii Europejskiej.

Spedycja w HUNTERS to nowoczesna flota samochodów ciężarowych najlepszych marek. Wszystkie nasze pojazdy są w doskonałym stanie technicznym i posiadają najlepsze parametry. Na bieżąco dbamy o ich stan, aby spełniać wszelkie wymagania techniczne i ekologiczne. Nasze pojazdy przystosowane są do przewożenia nawet najdelikatniejszych towarów różnych gabarytów. Nasz tabor składa się z pojedynczych pojazdów oraz całych zestawów transportowych od 9 do 120 m3 o dopuszczalnej ładowności od 15 do nawet 24 ton i od 5 do aż 38 europalet. Transport towarów jest realizowany przez wykwalifikowanych kierowców z dużym doświadczeniem w pracy na długich trasach.

Oferujemy transport międzynarodowy i krajowy w wariancie cało pojazdowym, jak i częściowym. Tym samym możemy dostosowywać naszą ofertę do zróżnicowanych potrzeb klientów i prowadzonych przez nich biznesów.

Za kontakt z klientami odpowiada wykwalifikowany zespół pracowników. Dobierają oni usługi transportowe dostosowane do Państwa potrzeb oraz pilnują zlecenia. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.