Zaloguj się do panelu EcoFleet

Ochrona mienia – Hunters Wrocław

o_nas

Organizacja HUNTERS od wielu lat świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi zabezpieczania mienia na terenie Wrocławia oraz w wielu innych miejscowościach Dolnego Śląska. Zapewniamy najwyższą jakość i bezpieczeństwo podczas ochrony mienia przedsiębiorstwa oraz własności prywatnej. Działamy zarówno na terenach zewnętrznych, jak i w obiektach różnego typu.

Praca naszych grup ochrony mienia polega przede wszystkim na szybkiej i niezawodnej identyfikacji, wykryciu potencjalnych zagrożeń oraz ich zapobieganiu. Skuteczne wykonywanie ochrony mienia możliwe jest dzięki pracy odpowiednio wyszkolonych pracowników posiadających wymagane kwalifikacje. Cechuje ich także kultura osobista na wysokim poziomie. Realizacje zadań wspomagają zaawansowane systemy monitoringu i wysoce specjalistyczne alarmy. Pracownicy ochraniający Państwa obiekt będą nieustannie monitorować jego teren i zapobiegać wystąpieniu różnego rodzaju przestępstw.

HUNTERS realizuje zabezpieczenie mienia w oparciu o plany budynków, procedury i niezbędne zasady bezpieczeństwa. Jednocześnie dostosowują się do indywidualnych oczekiwań klientów. Analiza poprzedzająca wszystkie zadania pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług i wysoką skuteczność w przeciwdziałaniu zagrożeniom – włamaniom, kradzieżom, dewastacjom. Pracownicy wykorzystują zaawansowane systemy komunikacji i łączności oparte na najnowszych technologiach. Pozwala to na szybką i dyskretną komunikację oraz niezwłoczne reagowanie w sytuacjach zagrożenia. Mają oni również wsparcie w mobilnych zespołach interwencyjnych, które na dotarcie do zagrożonego miejsca potrzebują maksymalnie 15 minut.

Korzystamy z rozbudowanego pod względem funkcjonalności oprogramowania EPOK. Wśród atrakcyjnych modułów warte uwagi są te pozwalające na monitorowanie ruchu osób i pojazdów w danym obiekcie/na danym terenie. Równie atrakcyjnie prezentuje się moduł parkingowy, usprawniający wydawanie biletów, obsługę szlabanu oraz moduł kluczy, dzięki którego zastosowaniu klucze, karty magnetyczne nie trafią w niepowołane ręce. Bazujemy także na systemie Active Track (połączenie telefonu komórkowego i odbiornika GPS) pozwalającym na śledzenie tego, co dzieje się w czasie rzeczywistym w obiekcie/na terenie. Dzięki wbudowanej specjalnej funkcji, w sytuacjach zagrożenia zostaje wysłany sygnał z prośbą o natychmiastową pomoc.

Ochrona mienia realizowana przez organizację HUNTERS to gwarancja skuteczności, dyskrecji i profesjonalizmu. Te aspekty naszej pracy doceniło już tysiące klientów. Wszystkie zadania traktujemy indywidualnie, a ogromne zaangażowanie i skuteczność naszych pracowników pozwala nam zagwarantować Państwu bezpieczeństwo.

Zapraszamy do kontaktu. Już dziś możemy pomóc zabezpieczyć mienie i zagwarantować Państwu spokojny, niczym niezakłócony sen.