Zadzwoń
|

Home intelligence

Monitoruj dom
z dowolnego miejsca na świecie

 
Zapytaj nas

Home intelligence

Są to zintegrowane z centralką urządzenia, które umożliwiają natychmiastową komunikację i kontrolę. Bezpieczeństwo to również możliwość kontrolowania i reagowania na zagrożenia w sposób zdalny. A im bardziej zintegrowany i inteligentny system tym więcej możemy kontrolować. Dlatego też naszą ofertę wzbogaciliśmy o system Inteligentnego Domu od Fibaro. Funkcjonalność domu zyskuje nowy wymiar.
Drogi Kliencie, wyobraź sobie przez moment że Twój dom myśli za Ciebie. Wie, kiedy przyjedziesz do domu i przygotuje Tobie powitanie – odpowiednie oświetlenie, temperaturę oraz unikalny nastrój np. poprzez muzykę i kolor – nakładki na wtyczki mogą ten kolor generować. Także manipulatory światła mogą generować inny kolor oświetlenia jeśli podłączone jest oświetlenie LED.
Nie potrzebujesz klucza do domu – inteligentny wizjer wie, że to Ty. Nie musisz już się martwić, że dom zostanie zalany podczas Twojej nieobecności – odpowiedni manipulator zamontowany w centralce instalacyjnej odłączy dopływ wody, gdy zajdzie taka konieczność.
Inteligentny dom to również ogród – ten sam się podlewa o ustalonej porze dnia lub nocy. To także bezpieczeństwo – dom sam spuści rolety i załączy się o odpowiedniej porze. A jeśli nie będzie pewien, spyta. Dom uczy się Twoich nawyków i niezauważalnie tworzy jeszcze lepszą atmosferę.

Czym są rozwiązania rodziny Home Intelligence?

  • To system, który umożliwia bezprzewodowe sterowanie dowolnym urządzeniem w domu lub mieszkaniu
  • To możliwość sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, alarmami, roletami, drzwiami, oknami, systemami nawadniania roślin oraz pozostałymi urządzeniami
  • To nowoczesny system do monitorowania domu z możliwością wydawania poleceń z dowolnego miejsca na świecie przez Smartfon, tablet lub komputer stacjonarny z dostępem do Internetu
  • To zintegrowane ze sobą urządzenia, które bezustannie się ze sobą komunikują. Centralka, sensory i miniaturowe moduły pozwalają zarządzać najistotniejszymi funkcjami domu

Co może się składać na system inteligentnego domu?

  • Czujniki ruchu, zalania, gazu
  • Czujniki drzwi, okien
  • Inteligentne wtyczki prądu
  • Inteligentne oświetlenie
  • Inteligentny wizjer
  • Automatyka zarządzania wodą wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia

Twój dom również może się stać domem inteligentnym. Wystarczy, że umówisz się z naszym handlowcem, który przygotuje dla Ciebie ofertę odpowiadającą Twoim potrzebom i możliwościom. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś!

Zalety naszych usług

Wprowadzanie rozwiązań automatyki domowej
Integracja ze wszystkimi urządzeniami w domu
Integracja z systemem alarmowym
Zmniejszenie rachunków zużycia prądu
Możliwość sterowania za pomocą telefonu, tabletu i komputera stacjonarnego
Możliwość ustawiania ulubionych ustawień
Możliwość ustalania scenariuszy pod nieobecność
Dowolna możliwość rozbudowywania systemu
Zapytaj nas
Do góry