Zadzwoń
|

Konwojowanie

Przewóz wartości pieniężnych i
przedmiotów o wysokiej wartości

 
Zapytaj nas

Konwojowanie

Przewóz wartości pieniężnych oraz innych przedmiotów o wysokiej wartości, a także tych niebezpiecznych to działania podejmowane przez specjalistyczne konwoje. Zadania te wymagają odpowiedzialnego podejścia i są realizowane przez profesjonalne ekipy konwojentów, które skutecznie chronią ww. aktywa przed kradzieżą lub zniszczeniem. HUNTERS od wielu lat realizuje na terenie całej Polski konwoje papierów wartościowych, wartości pieniężnych oraz dokumentów niejawnych. Możemy zaproponować naszym klientom długoterminową współpracę oraz wykonanie jednorazowych zleceń.

Najwyższe bezpieczeństwo konwojowanych przedmiotów

Zlecone nam zadania są zawsze wykonywane z należytą starannością i w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa, normy i przepisy. W pracy korzystamy z pojazdów, które są przystosowane do przewozu wartości pieniężnych. Nasze zespoły konwojentów są wyposażone w środki ochrony osobistej (krótką i długą broń palną), odpowiednie uzbrojenie (kamizelki i hełmy kuloodporne) i umundurowanie. Do ich dyspozycji pozostają także niezawodne systemy łączności. Dzięki temu, że konwoje przeprowadzają pracownicy o wysokich predyspozycjach psychofizycznych (przechodzą specjalne testy pozwalające na ocenę ich gotowości do tego typu pracy) i bogatym doświadczeniu w tego typu działaniach, możemy zapewnić rzetelne wykonanie każdej usługi konwojowania. Nasze pojazdy i konwojenci są wyposażani w systemy GPS pozwalające na stałe monitorowanie trasy przejazdu i poruszania się.

Dla kogo usługa konwojowania?

HUNTERS wykonuje konwoje (m.in. dla banków, instytucji, obiektów handlowych i usługowych), bazując na procedurach określanych przez banki oraz wymogach prawnych. Dysponujemy ubezpieczeniem przewożonych wartości do maksymalnej kwoty 4 000.000,00 zł.

Już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów HUNTERS, którzy wybrali najwyższą jakość usług!

Zalety naszych usług

Konwojowanie
Specjalistyczne, zabezpieczone auta
Konwojowanie
Wyposażenie w środki obrony osobistej
Konwojowanie
Pracownicy o wysokich predyspozycjach psychofizycznych
Konwojowanie
Wielopoziomowe środki namierzania lokalizacji
Konwojowanie
Ubezpieczenie przewożonych wartości do kwoty 4 mln PLN
Zapytaj nas
Do góry