Zadzwoń
|

Monitoring GPS pojazdów

Bezpieczeństwo Twojej floty
24h na dobę

 
Zapytaj nas

Monitoring GPS pojazdów

Monitoring pojazdów GPS to usługa kierowana przede wszystkim do managerów odpowiadających za firmową flotę samochodów. Jej podstawową funkcją jest możliwość precyzyjnego lokalizowania aut. Zainstalowane urządzenia GPS sprawiają, że namierzenie samochodu nie sprawia żadnych trudności.

Co można zyskać dzięki monitoringowi GPS?

Systemy monitoringu pojazdów mogą być wykorzystywane na wiele sposobów:

  • do śledzenia pojedynczego samochodu lub koordynowania całej floty;
  • do kontroli zużycia paliwa w pojazdach firmowych;
  • do ustalenia bieżącego położenia;
  • wzywania pomocy do wypadku;
  • interwencji w przypadku kradzieży lub próby przejęcia pojazdu.

Optymalne wykorzystanie czasu pracy

Monitoring GPS umożliwia obniżenie kosztów eksploatacji firmowych pojazdów. Zainstalowanie systemu pozwala na rozliczenie kierowcy z pokonanej trasy oraz zapobieganie niewłaściwemu użytkowaniu firmowych aut, np. do celów prywatnych. Alerty powiadamiają o znacznym przekroczeniu prędkości lub opuszczeniu określonego obszaru. Lokalizator zapisuje liczbę przejechanych kilometrów, trasę oraz różnego rodzaju parametry eksploatacyjne. Zgromadzone dane mogą stanowić materiał źródłowy do rozliczeń za jazdy służbowe i prywatne. Zainstalowany w pojeździe lokalizator GPS monitoruje również określone parametry pojazdu: obroty i temperaturę silnika, przekroczenie prędkości, a także postoje i czas pracy kierowcy. HUNTERS umożliwia indywidualną modyfikację usługi lokalizacji pojazdów i dostosowanie jej do własnych potrzeb.

Usługa monitoringu GPS może być wspierana autorskim oprogramowaniem Safe Route, umożliwiającym przechowywanie w chmurze (Cloud) szczegółowych danych na temat floty pojazdów oraz dostęp do nich z dowolnego miejsca za pomocą urządzenia podłączonego do internetu.Z usług monitoringu GPS HUNTERS oraz Safe Route korzystają już firmy logistyczne, spedycyjne, transportowe, kurierskie. Wykorzystanie firmowych samochodów śledzą także przedsiębiorcy zatrudniający przedstawicieli handlowych pokonujących dziennie dziesiątki lub nawet setki kilometrów. Dołącz do grona klientów mających pod kontrolą wykorzystanie służbowych pojazdów. Oszczędzaj i zapewnij bezpieczeństwo swoim kierowcom!

Zalety naszych usług

Monitoring GPS pojazdów
Rzeczywiste koszty eksploatacji flotowej
Monitoring GPS pojazdów
Możliwość namierzenia pozycji auta
Monitoring GPS pojazdów
Ułatwia wezwanie pomocy do wypadku
Monitoring GPS pojazdów
Możliwość programowania kursów aut i zaprogramowanie akcji gdy auto zmienia trasę
Zapytaj nas
Do góry

Zapisz się do newslettera HUNTERS

Otrzymuj najnowsze informacje o szeroko pojętym bezpieczeństwie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych przez firmę HOLDING HUNTERS sp. z o.o. sp.k. (mogę wypisać się w każdej chwili).