Zadzwoń
|

Systemy alarmowe

Niezawodne alarmy i kamery dostosowane do
specyfiki Twojej firmy

 
Zapytaj nas

Systemy alarmowe

Oferujemy projekt, montaż i serwis niezawodnych systemów alarmowych renomowanych marek. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w branży potrafimy w dużym stopniu przewidzieć możliwe zagrożenia oraz dostosować instalacje alarmowe do specyfiki danego obiektu.

Techniczne zabezpieczenie mienia

Doradzamy i montujemy różnego rodzaju środki technicznego zabezpieczenia mienia, od systemu kontroli wejść/wyjść po większe instalacje zintegrowanej ochrony. W skład systemu alarmowego wchodzą m.in. czujniki ruchu, sygnalizatory, centrale alarmowe i inne urządzenia, których zadaniem jest zasygnalizowanie naruszenia chronionego obszaru. Tylko najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne zapewnią wysoki poziom bezpieczeństwa Twojego mienia.

Projekt systemu przygotowany pod Twoje wymagania

Systemy alarmowe, które instalujemy na terenie obiektów naszych Klientów, montowane są zawsze zgodnie z indywidualnie przygotowanym projektem. Stosujemy przy tym zalecenia producentów urządzeń alarmowych oraz korzystamy z własnego doświadczenia. Włączenie alarmu powoduje uaktywnienie się sygnału dźwiękowego, który oznajmia zagrożenie (w wielu przypadkach wystarcza to do spłoszenia włamywaczy) Za każdym razem, gdy uruchomi się alarm, informacja o tym przesłana zostaje do zarządcy/właściciela obiektu oraz grupy interwencyjnej HUNTERS znajdującej się w pobliżu, a jeśli istnieje taka potrzeba, również do policji, straży pożarnej lub pogotowia ratunkowego.

W gamie proponowanych przez nas rozwiązań znalazły się wielofunkcyjne alarmy, uruchamiające się w przypadku wejścia na teren osób niepowołanych, wybuchu pożaru czy zalania budynku. Alarmy uruchomią się również w przypadku wybicia szyby, wyważenia drzwi lub okna.

Najlepszej klasy alarmy i kamery

Warto wiedzieć, że nowoczesne alarmy mają wiele możliwości konfiguracji: można włączać i wyłączać je zdalnie czy wybierać sekcję budynku (terenu), na której aktywny jest alarm. Nasi pracownicy pomogą w wyborze optymalnych ustawień. Oferowane przez HUNTERS instalacje alarmowe to najlepszej klasy sprzęt, posiadający stosowne certyfikaty i atesty oraz homologacje dopuszczające go do użytku w Polsce. Bazujemy wyłącznie na sprawdzonych systemach. Systemy alarmowe instalowane u naszych Klientów pochodzą od takich producentów, jak Satel, Risco, Paradox, Siemens, Aritech czy DSC. Ponadto dokonujemy systematycznych przeglądów zainstalowanych systemów alarmowych, dzięki czemu mamy pewność, że obiekt naszego Klienta jest należycie chroniony.

Alarmy oraz kamery zainstalowane przez HUNTERS ochraniają już tysiące obiektów firmowych i prywatnych w całej Polsce. Dołącz do grona klientów zadowolonych z naszych usług!

Zalety naszych usług

Systemy alarmowe
Instalujemy wyłącznie atestowane i homologowane urządzenia
Systemy alarmowe
Wielowątkowe rozwiązania bezpieczeństwa
Systemy alarmowe
Indywidualny i dostosowany do unikalnych cech projekt zabezpieczenia
Systemy alarmowe
Inteligentna ochrona przed włamaniem, pożarem, zalaniem
Systemy alarmowe
Sterowanie systemem poprzez telefon, tablet lub komputer
Systemy alarmowe
Możliwość wydzielania stref aktywnych i nieaktywnych
Systemy alarmowe
Dodatkowa ochrona dzięki monitorowaniu sygnału przez USI
Zapytaj nas
Do góry