Zadzwoń
|
Dziś jest nasze święto! sierpień 22, 2019

Bezpieczeństwo nie dzieje się z przypadku. Bezpieczeństwo nie jest także szczęśliwym zbiegiem okoliczności. Należy o nie dbać i zawsze być odpowiednio przygotowanym. Kto zaś zadba o bezpieczeństwo lepiej niż ochroniarz? Dlaczego dziś o tym piszemy? Bo właśnie 22 sierpnia obchodzimy Dzień Pracownika Ochrony.

22 sierpnia 1997 roku została wprowadzona w życie ustawa, regulująca prawnie pracę ochroniarzy. Właśnie dlatego ten dzień stał się nieoficjalnym świętem branży ochroniarskiej. Czy zostanie ochroniarzem jest trudne? Odpowiadamy.

Kandydat na ochroniarza musi wykazać się znajomością prawa i przepisów, umiejętnością technik obezwładniania, strzelania i wiedzy na temat broni. Osoba, która zda egzamin, może ubiegać się o pracę jako konwojent wartości pieniężnych, towarów, materiałów niebezpiecznych, osobisty ochroniarz, ochroniarz imprez masowych i wiele innych. Czy wiecie, że w Polsce jest więcej pracowników ochrony, niż wszystkich policjantów i żołnierzy zawodowych? Jest w nas siła!

Z okazji tego wyjątkowego dnia życzymy wszystkim pracownikom firmy Hunters spokojnych chwil, jak najmniej interwencji, dużo zdrowia i szczęścia. Aby każdy kolejny dzień przynosił nowe wyzwania. A przede wszystkim życzymy bezpieczeństwa!

Do góry