Zadzwoń
|
Fibaro Heat Controller, czyli niższe rachunki listopad 29, 2019

Nowoczesny i bezprzewodowy, a do tego powstał z myślą o posiadaczach domów, którym zależy na szybkim i precyzyjnym pomiarze temperatury w każdym z pomieszczeń. Fibaro Heat Controller to czujnik temperatury, który bez wątpienia należy do podstawowych elementów systemu inteligentnego domu.

Fibaro Heat Controller oparty jest na bezprzewodowej komunikacji i gwarantuje bardzo dokładny pomiar parametrów powietrza w danym pomieszczeniu. Pionierski algorytm, który w nim zastosowano, odpowiada za efektywność urządzenia i – co by tu nie mówić – spisuje się znakomicie. W dodatku inteligentne i perfekcyjnie wykończone głowice mogą być zainslatowane przy niezliczonej liczbie kaloryferów. Sterowanie ogrzewaniem za pomocą aplikacji lub komend głosowych to wygoda, którą z pewnością doceni każdy użytkownik tego urządzenia.

Indywidualne harmonogramy umożliwiają dobrać optymalną dla danego pokoju temperaturę, uwzględniając preferencje danego mieszkańca oraz charakter pomieszczenia (obniżają temperaturę w tych pokojach, z których rzadko korzystamy, co przekłada się na faktyczne oszczędności w domowym budżecie). Możemy też uruchomić ogrzewanie, będąc jeszcze w drodze z pracy do domu, dzięki czemu zaraz po przekroczeniu progu, poczujemy przyjemne ciepło.

Warto wspomnieć, że głowica termostatyczna potrafi w niezawodny i błyskawiczny sposób zdiagnozować niewłaściwą pracę kotła grzewczego. Można więc od razu dowiedzieć się o awarii i odpowiednio zareagować. Ponadto, samodzielny montaż głowicy jest wręcz bezproblemowy, dzięki czemu każdy domownik podoła temu wyzwaniu.

Do góry