Zadzwoń
|
Gramy z Lechem! kwiecień 13, 2017

Miło nam poinformować, że w najbliższych miesiącach firma Hunters będzie dbała o bezpieczeństwo dziesięciu boisk mobilnych w dziesięciu wielkopolskich miastach w ramach współpracy z Fundacją Lech Poznań Academy.

 

Lech Poznań Street Soccer Tour 2017 to projekt, który zakłada organizację cyklu turniejów piłkarskich na boisku mobilnym ustawionym w centralnym punkcie miasta. Boiska te pojawią się od kwietnia do lipca w dziesięciu wielkopolskich miastach: Murowanej Goślinie (29-30 kwietnia), Rawiczu (6-7 maja), Rokietnicy (13-14 maja), Śremie (20-21 maja), Środzie Wielkopolskiej (27-28 maja), Szamotułach (3-4 czerwca), Gostyniu (10-11 czerwca), Koninie (17-18 czerwca), Grodzisku Wielkopolskim (23-24 czerwca) oraz Gnieźnie (1-2 lipca). Wielki Finał odbędzie się z kolei w sierpniu na Stadionie INEA przy Bułgarskiej – w dniu meczu polskiej Ekstraklasy.

 

Seria dwudniowych turniejów skierowana jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Ci drudzy rozgrywać je będą w formule piłki nożnej ulicznej – nowej, niezwykle widowiskowej i żywiołowej odmianie piłki nożnej. Głównymi celami projektu Lech Poznań Street Soccer Tour 2017 są promocja zdrowego życia i krzewienia kultury fizycznej wśród dzieci i dorosłych; promocja aktywnego, rodzinnego spędzania czasu na świeżym powietrzu; promocja miasta, władz samorządowych wśród mieszkańców oraz wśród ludności całej Wielkopolski. Ponadto impreza ta ma spopularyzować piłkę nożna uliczną, promować klub Lech Poznań (największy klub piłkarski w Wielkopolsce), a także dać się poznać szerszej publiczności lokalnym firmom i przedsiębiorcom. W turniejach planowany jest również udział specjalnie zaproszonych gwiazd.

 

Głęboko wierzymy, że impreza ta przyciągnie wielu pasjonatów piłki nożnej, a także że cieszyć się będzie wielkim zainteresowaniem ze strony mieszkańców nie tylko wyżej wymienionych miast, ale też i okolic. Stawiamy na sport! Już nie możemy się doczekać!”

Do góry