Zadzwoń
|
Grodziski Półmaraton „Słowaka” – garść cennych informacji luty 9, 2018

Wraz z nowym rokiem nadchodzi kolejna edycja Hunters Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka”! Dwunasta już odsłona tego niezwykle popularnego biegu odbędzie się tym razem 10 czerwca.

Zawodnicy wystartują – jak to w poprzednich latach bywało – o godzinie 9:00. Tym razem jednak liczbę uczestników zwiększono aż do 3000! Żywimy nadzieję, że limit ten okaże się wystarczający, by dać szansę na udział w biegu każdemu, kto wyrazi taką chęć. Biuro zawodów mieścić się będzie w Grodziskiej Hali Sportowej przy ul. Żwirki i Wigury 2A w Grodzisku Wielkopolskim.

Zapisy do Półmaratonu rozpoczną się 1 marca, punktualnie o godzinie 12:00, na stronach: www.polmaratongrodzisk.pl oraz www.maratonypolskie.pl. Opłata startowa wynosi 80 złotych, lecz uczestnicy powyżej 70. roku życia są z niej zwolnieni. Pragniemy nadmienić, iż zawodnik może przenieść swój numer startowy na innego biegacza w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 maja 2018 roku. Aby to zrobić, należy wypełnić formularz do przeniesienia uczestnictwa znajdujący się na stronie internetowej www.polmaratongrodzisk.pl i przesłać na adres: polmaraton@grodzisk.wlkp.pl. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędy zawodników przenoszących swój numer startowy na innego zawodnika.

Weryfikacja zawodników z kolei odbywać się będzie:

9 czerwca (sobota):
– dla zawodników, którzy zaznaczyli to na formularzu zgłoszeniowym, w sklepie sportowym DECATHLON Swadzim, ul. Świętego Antoniego 5, w godz. 10:00-13:00

– w biurze zawodów w Grodzisku Wielkopolskim ul. Żwirki i Wigury 2A, w godz. 17:00-19:00

10 czerwca (niedziela):
– w biurze zawodów w Grodzisku Wielkopolskim, ul. Żwirki i Wigury 2A, w godz. 6:00-8:00

Powodzenia!

Do góry