Zadzwoń
|
Hikvision z kamerą panoramiczną wrzesień 26, 2019

Znany na całym świecie dostawca rozwiązań i produktów do monitoringu – Hikvision – ma w swojej ofercie kamerę PanoVu o rozdzielczości HD 32 megapiksele. Wykorzystuje ona cztery matryce CMOS 1/2″ ze skanowaniem progresywnym, dostarczając prawdziwą panoramę 180 stopni w poziomie oraz pole widzenia w pionie do 95 stopni.

 

Dodatkowo, te cztery matryce CMOS są połączone ze sobą na poziomie kamery, która w inteligentny sposób scala je w pojedynczy obraz panoramiczny. Frank Zhang, Dyrektor Generalny Działu Międzynarodowego Marketingu produktów w Hikvision, mówi: „Jesteśmy bardzo podekscytowani, dodając tę nowoczesną kamerę do nagradzanej rodziny PanoVu. Organizacje z dużymi obszarami na zewnątrz nieustannie szukają innowacyjnych sposobów monitorowania i zapewniania bezpieczeństwa ich terenom. Nasza kamera 32 MP dostarcza jedne z najbardziej niesamowitych funkcji panoramy i monitoringu w jakości HD, jakie znajdą na rynku”.

 

Zacząć należy przede wszystkim od informacji, że kamera ta oferuje imponującą wręcz jakość obrazu i maksymalną rozdzielczość 8160×3616 pikseli. Przy 30 kl./s podgląd i odtwarzanie materiałów jest niezwykle płynne.

 

Ponadto, dostosowana do działania w słabych warunkach oświetleniowych oraz wyposażona w cztery wbudowane diody podczerwieni, kamera PanoVu dostarczy panoramiczny obraz wideo w jakości HD także po zmroku, w warunkach zerowego oświetlenia, z odległości do 20 metrów!

 

Z kolei dzięki szerokiemu polu widzenia, świetnie nadaje się do zastosowania na dużych, otwartych terenach, takich jak chociażby stadiony, lotniska czy zakłady produkcyjne. Jedna kamera jest w tym przypadku pokryć obszar, który wcześniej wymagał zastosowania wielu kamer. To prawdziwa rewolucja!

 

 

Źródło: hikvision.com

Do góry