Zadzwoń
|
Hunters Day i Półmaraton „Słowaka” już za nami czerwiec 13, 2016

Intensywny weekend już za nami. Sobotni festyn rodzinny Hunters Day i niedzielny X Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka” dostarczyły zarówno uczestnikom, jak i odwiedzającym wielu niezapomnianych emocji.

Świętowanie 25-lecia naszej firmy wypadło naprawdę znakomicie – bez cienia wątpliwości stwierdzić można, że zabawa była przednia. Park Miejski w Grodzisku Wielkopolskim odwiedziła spora rzesza ludzi, która chętnie przyłączyła się do wspólnego celebrowania tego szczególnego dla nas dnia. Uczestnikom wydarzenia czas umilała masa przygotowanych atrakcji – od defilady, przez koncerty i występy kabaretowe, na Silent Disco kończąc.

W niedzielę z kolei odbył się następny ważny event – X Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka”. Dystans 21 kilometrów zdecydowało się przemierzyć 2500 zapisanych wcześniej osób. 2367 z nich dotarło do mety, a trzy miejsca na podium zajęli kolejno: Andzej Starzinskij – reprezentant Ukrainy, Bartosz Majorczyk z Grodziskiego Klubu Biegacza i Marcin Zagórny, na co dzień biegający w barwach Sport Team Radnica.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się odwiedzić Park Miejski podczas festynu Hunters Day oraz gratulujemy uczestnikom Półmaratonu! Jesteście wielcy!

Sobie natomiast życzymy kolejnych 25 lat owocnej działalności.

Do góry