Zadzwoń
|
Hunters z certyfikatem na BHP kwiecień 6, 2017

Każdy pracownik i pracodawca wie, jak ważnym aspektem sfery zawodowej jest bezpieczeństwo i higiena pracy. To te zasady kształtują właściwe warunki pracy w każdym przedsiębiorstwie. Nie inaczej jest w naszej firmie.

 

Hunters od początku swego istnienia dba o najwyższe standardy przestrzegania przepisów i zasad BHP, gdyż to za ich sprawą nie dochodzi do niepożądanych lub niebezpiecznych sytuacji w czasie pracy. Dowodem na zdecydowane podejście do powyższych spraw niech będzie fakt, iż właśnie otrzymaliśmy na okres trzech lat dwa certyfikaty dotyczące BHP na normę międzynarodową OHSAS 18001:2007 oraz polską PN-N-18001:2004.

 

OHSAS 18001:2007 jest międzynarodowym odpowiednikiem polskiej normy PN-N-18001:2004 „System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy”. Obie normy mają bardzo podobne wymagania. OHSAS 18001:2007 jest niezwykle ważna z tego względu, iż stanowi przekaz dla interesariuszy, że dana organizacja w naturalny sposób podchodzi do spełniania wymagań legislacyjnych dotyczących bezpieczeństwa i zdrowia. Nie tylko podkreśla ona zaangażowanie w proces realizacji, utrzymania i poprawy polityki bezpieczeństwa i higieny pracy, ale również jest w stanie zapewnić danemu przedsiębiorstwu przewagę nad konkurencją. Norma ta uznawana jest w ponad osiemdziesięciu krajach na całym świecie. Jakie korzyści płyną z certyfikacji na zgodność z normą OHSAS 18001:2007? Są to przede wszystkim:

  • Spełnianie wymagań prawnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Zwiększenie motywacji oraz świadomości pracowników w zakresie bezpieczeństwa pracy
  • Zapobieganie wypadkom
  • Poprawa wizerunku firmy w oczach klientów, dostawców, władz oraz inwestorów

 

Ponadto, pochwalić się także możemy uzyskanym Zaświadczeniem potwierdzającym możliwość stosowania powyższych norm w Spółkach zależnych. Zawsze podążamy we właściwym kierunku, nie spoczywamy na laurach i nie stoimy w miejscu. Bo stały rozwój i nieustanne doskonalenie się to dewiza Hunters!”

Do góry