Zadzwoń

Kariera

Uważamy, że kluczem do sukcesu każdej organizacji uczącej się i dążącej do rozwoju są ludzie i ich kompetencje. Wspólnie realizujemy misję naszej firmy. Celem do którego dążymy jest zapewnienie bezpieczeństwa naszym Klientom. Dlatego nasz zespół kojarzy się z zaufaniem, profesjonalizmem, satysfakcją i sukcesem.

Młodszy Specjalista ds. IT

Firma: HUNTERS24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Miasto: Grodzisk Wielkopolski
Region: 15
Ważne do: 2021-12-15

Kwalifikacje:
• Wykształcenie średnie informatyczne
• Znajomość systemu operacyjnego Windows 10 na poziomie administracji stacją roboczą
• Znajomość budowy urządzeń komputerowych (komputer, laptop)
• Znajomość angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
• Prawo jazdy kat. B
• Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych
• Odpowiedzialność i samodzielność

Mile widziane:
• Doświadczenie na stanowisku z podobnym zakresem obowiązków
• Znajomość środowiska Active Directory; Windows Server; Microsoft SQL Server
• Znajomość zasad panujących w średnich serwerowniach

Obowiązki:
• Wsparcie informatyczne dla pracowników (HelpDesk)
• Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego, serwerów oraz urządzeń peryferyjnych i mobilnych
• Inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania
• Utrzymanie infrastruktury IT
• Współpraca z pozostałymi pracownikami IT oraz firmami zewnętrznymi przy rozwiązywaniu poważniejszych problemów
• Pełnienie dyżurów IT razem z pozostałymi pracownikami IT

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Niezbędne narzędzia pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju
• Praca w młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 08:00 - 16:00, pod nr:

tel. 605 254 631

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

O Firmie

HUNTERS - działamy na polskim rynku od 30 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Do góry