Zaloguj się do panelu EcoFleet

HOME_HOME_01

Hunters® Katowice Mamy oko na wszystko

Stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług

Katowice znajdują się w strefie intensywnego rozwoju biznesowego. Od kilku lat notuje się tu wzrost inwestycji zarówno dzięki potencjałowi ludzkiemu, jak również świetnej infrastrukturze. W takiej sytuacji profesjonalna ochrona to konieczność.
HUNTERS skorzystał z okazji, by rozwinąć zakres terytorialny właśnie tam, gdzie ten rozwój jest sprzyjający. Dzięki temu mogliśmy zwiększyć nasze zatrudnienie wśród pracowników ochrony osób i mienia, instalatorów systemów alarmowych oraz osób zajmujących się sprzątaniem obiektów. Rozwinęliśmy również nasze usługi monitoringu oraz konwojowania i inkaso, dzięki czemu staliśmy się ważnym partnerem dla wielu przedsiębiorstw. Infrastruktura drogowa również dała nam możliwość rozwinięcia usług spedycyjnych oraz logistycznych.
Obecnie klientom biznesowym i indywidualnym w Katowicach możemy zaproponować pełną gamę usług HUNTERS. Najbardziej znaną jest ochrona osób i mienia. Świadczymy ją na terenie przedsiębiorstw zajmujących się np. produkcją lub handlem. Zajmujemy się również konwojowaniem, tj. przewozem gotówki na trasie firma – bank. Przedsiębiorstwom dysponującym dużą flotą samochodów polecamy monitoring GPS, który pozwala na bieżąco kontrolować pracę kierowców i rozliczać ich w przypadku nadużyć. Na terenie prywatnym, ochrona to najczęściej nowoczesna instalacja alarmowa albo monitoring domu.
Decydując się na skorzystanie z usług HUNTERS, zawsze masz pewność, że będą one na najwyższym poziomie, o czym przekonali się już klienci w całej Polsce. Sprawdź nas!

Kontakt

ul. Kopernika 26
40-064 Katowice

tel. (+48) 32 35 32 074
fax. (+48) 32 35 32 074