Zaloguj się do panelu EcoFleet

Agencja ochrony – Hunters Katowice

o_nas

HUNTERS – Biuro Regionalne w Katowicach realizuje wszelkie zamówienia związane ze świadczeniem ochrony fizycznej osób i mienia na różnorodnych obiektach – prywatnych posesjach, w przedsiębiorstwach i instytucjach. Podejmujemy się także ochrony osobistej osób, konwojowania dóbr oraz monitoringu obiektów. Z naszych usług ochroniarskich można skorzystać w Katowicach oraz na terenie całego województwa śląskiego.

Nasz zespół to wysoce wykwalifikowani pracownicy ochrony, których cechuje wysoki poziom kultury osobistej. Posiadają oni wszelkie niezbędne umiejętności oraz doskonałe przygotowanie psychologiczne do wykonywania pracy. HUNTERS zatrudnia wyłącznie osoby wiarygodne i doświadczone w pracy w terenie. Pracownicy HUNTERS prowadzą działania prewencyjne, które mają na celu zapobieganie włamaniom, dewastacjom mienia, kradzieżom oraz innym zniszczeniom. Podejmujemy wszelkie niezbędne kroki, dążąc do zminimalizowania ryzyka wystąpienia przestępstw przeciwko Państwa mieniu oraz ryzyka powstawania szkód. Pracownicy HUNTERS są jednolicie umundurowani oraz wyposażeni w nowoczesny system łączności bezprzewodowej, który umożliwia dyskretne i natychmiastowe porozumiewanie się pomiędzy pracownikami i bazą. Korzystamy z oprogramowania EPOK i systemu Active Track. Pierwszy z wymienionych tworzy kilka modułów, wśród których najważniejszymi są te dotyczące usprawnienia kontroli ruchu osób/pojazdów w danym obiekcie/na danym terenie. Natomiast system Active Track będący połączeniem osobistego odbiornika GPS i telefonu komórkowego pozwala na bezzwłoczne nawiązywanie łączności głosowej z odpowiednimi służbami, jeśli dojdzie do sytuacji zagrożenia.

Firma ochroniarska, której warto zaufać

Do wszystkich powierzonych nam zadań podchodzimy z wielkim zaangażowaniem. Każde zlecenie ochrony analizujemy indywidualnie, co pozwala nam świadczyć usługi o najwyższym standardzie, ściśle dopasowane do oczekiwań klienta. Wieloletnie doświadczenie firmy ochroniarskiej HUNTERS, a także ciągłe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności naszych pracowników, to gwarancja, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość wykonywanych usług ochroniarskich.
Współpraca z HUNTERS to gwarancja, że powierzają Państwo bezpieczeństwo swoje oraz swojego mienia w ręce profesjonalistów, którzy z pełnym zaangażowaniem będą realizować każde zlecenie.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów dotyczących ochrony.