Zaloguj się do panelu EcoFleet

Firma sprzątająca – Hunters Katowice

o_nas

HUNTERS oferuje usługi sprzątające. Zajmujemy się utrzymaniem czystości w biurach, magazynach, sklepach wielkopowierzchniowych, halach produkcyjnych, a także sprzątaniem terenów zewnętrznych. Nasze usługi myjące, sprzątające i porządkowe świadczymy dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji.

Usługi sprzątające, jakich oczekują klienci

Nasz wykwalifikowany personel odpowiada za fachowe i kompleksowe utrzymanie czystości na Państwa terenie bądź w obiekcie. Wszyscy pracownicy doskonaląc swoje umiejętności, przechodzą szkolenia w zakresie wykonywania prac porządkowych, a także obsługi maszyn czyszczących. Personel sprzątający odbył niezbędne szkolenia BHP, a w razie potrzeby na bieżąco zapoznaje się z zasadami panującymi na danym obiekcie. Co więcej, każda z osób sprzątających przed przystąpieniem do sprzątania zapoznawana jest ze specyfikacją danego obiektu bądź terenu, ponieważ każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Pracownicy wyposażeni są w jednolite, schludne ubrania robocze, które pozwalają z łatwością rozpoznać osoby sprzątające.

Personel zatrudniany przez HUNTERS to osoby z doświadczeniem popartym referencjami i o wysokiej kulturze osobistej. Nasz zespół podczas wykonywania swoich obowiązków korzysta z profesjonalnego sprzętu czyszczącego oraz ekologicznych i skutecznych środków czystości. Wszystkie używane detergenty posiadają atesty i certyfikaty PZH. Tym samym sprzątanie i utrzymanie czystości w danym obiekcie staje się łatwiejsze, a efekty pracy są widoczne przez długi czas.

Za kontakt ze zleceniodawcą oraz sprawujący nadzór nad wykonywanymi pracami odpowiadają wykwalifikowani członkowie naszego zespołu. Są oni także odpowiedzialni za ustalanie szczegółów zlecenia, dopasowanie oferty do Państwa wymagań i potrzeb oraz pozostawanie z Państwem w ścisłym kontakcie. Nasza firma sprzątająca to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Ciągle podnosimy jakość wykonywanych prac i dbamy o zadowolenie Klientów!

Zachęcamy do skontaktowania się z nami tych wszystkich, którzy chcą mieć pewność, że sprzątanie biur, domów czy magazynów jest realizowane na najwyższym poziomie.