Zaloguj się do panelu EcoFleet

Monitoring – Hunters Katowice

o_nas

System monitoringu obiektów stanowi obecnie integralną i niezbędną część skutecznego i nowoczesnego systemu alarmowego. Zadaniem całego systemu jest natychmiastowe i niezawodne przesłanie informacji o zdarzeniu alarmowym do stacji monitoringu – Uzbrojonego Stanowiska Interwencyjnego. Monitoring HUNTERS zapewnia tego rodzaju usługę 24 godziny na dobę 365 dni
w roku. Monitoring domu/obiektu wykonywany jest dzięki profesjonalnym systemom, które w nich instalujemy. Wszystkie one są połączone z Uzbrojonym Stanowiskiem Interwencyjnym HUNTERS.

Jak działa nasz system monitoringu obiektów? Jego zadaniem jest śledzenie na bieżąco sytuacji na danym obiekcie. Osoba dyżurująca odpowiedzialna jest za monitoring wszelkich sygnałów oraz za utrzymywanie stałej łączności ze Strażą Pożarną, Pogotowiem oraz Policją. Wszystkie te służby w razie jakiegokolwiek alarmu otrzymują sygnał od dyspozytora i przybywają na miejsce.
Załoga interwencyjna ma za zadanie sprawdzić i zabezpieczyć teren, a w razie potrzeby użyć środków przymusu w celu zapewnienia bezpieczeństwa osób i mienia. Grupy interwencyjne docierają na miejsce maksymalnie w 15 minut od momentu otrzymania zgłoszenia alarmowego. Możemy pochwalić się statusem SUFO – Specjalistycznych Uzbrojonych Formacji Ochronnych.

System monitoringu obiektów HUNTERS wykorzystuje najnowsze technologie, dzięki czemu oferujemy Państwu niezwykle skuteczną ochronę. Projekty i instalacje monitoringu domu/obiektu wykonujemy, wykorzystując sprzęt renomowanych i sprawdzonych firm. Wszystkie systemy posiadają niezbędne atesty, certyfikaty i homologacje.

Przez całą dobę dyżurni monitoringu czuwają nad bezpieczeństwem Państwa, jak również Państwa mienia. Potwierdzeniem rzetelności i zadowolenia klientów jest rozbudowana sieć podłączonych do naszego monitoringu obiektów.

Systemy monitoringu pozwalają również na kontrolę innych czynników, np. zasilania, temperatury powietrza panującej wewnątrz obiektu i natychmiastową reakcję, jeśli dojdzie do ich zachwiania. Monitoring to również opcja przechowywania historii nagrań, których odtworzenie w późniejszym czasie pozwala przykładowo na wyjaśnienie spraw pracowniczych – tego, kto w danym czasie prowadził działania w obiekcie.

Zaufaj profesjonalistom w branży. Już dziś zdecyduj się na monitoring i zapewnij poczucie bezpieczeństwa sobie, swoim bliskim i współpracownikom.