Zaloguj się do panelu EcoFleet

Ochrona mienia – Hunters Katowice

o_nas

HUNTERS świadczy swoje usługi na terenie Katowic i całego regionu śląskiego. Nasza organizacja zapewnia kompleksową i niezawodną ochronę mienia. Działamy, wykorzystując systemy komunikacji i łączności oparte na najnowszych technologiach – używamy systemu Active Track oraz oprogramowania EPOK. To nowoczesne oprogramowanie pozwala m.in. na łatwiejsze gromadzenie i przetwarzanie danych o ruchu pojazdów oraz pieszych na terenie ochronionego obiektu. Tym samym ochrona mienia staje się jeszcze bardziej niezawodna.

W naszej pracy łączymy działalność pracowników ochrony, monitoring alarmów oraz pracę grup interwencyjnych. Zajmujemy się ochroną mienia zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną obiektów. Aby wykonywać naszą pracę na jak najwyższym poziomie, opracowujemy oraz działamy w oparciu o plany budynków i obowiązujące w nich procedury. Wykonując zabezpieczenie mienia, bierzemy pod uwagę specyfikację danych obiektów oraz potrzeby i wymagania klientów – do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Z ogromną dokładnością analizujemy potencjalne zagrożenia i zabezpieczamy teren lub obiekt przed ich ewentualnym wystąpieniem. Skutecznie zapobiegamy: kradzieżom, włamaniom, dewastacjom oraz innym przestępstwom zagrażającym mieniu prywatnemu lub firmowemu. Wszystko to dzięki wykwalifikowanym pracownikom ochrony. To oni przebywają stale na chronionym obiekcie i minimalizują ryzyko wystąpienia zagrożeń.

Nasi pracownicy to kulturalne i wysoce wyszkolone osoby o doskonałym przygotowaniu fizycznym i psychologicznym. Każdy pracownik ochrony wyposażony jest w środki ochrony osobistej, system łączności oraz wymagane uzbrojenie. Wszyscy oni posiadają jednolite umundurowanie. Pracownicy HUNTERS są wspierani w razie konieczności przez grupy interwencyjne, które w ciągu maksymalnie 15 minut docierają pod wskazany adres.

Ogromnym wsparciem w realizacji działań naszych pracowników jest system Active Track oraz oprogramowanie EPOK. Działanie urządzenia Active Track łączy w sobie funkcjonalności osobistego odbiornika GPS i telefonu komórkowego. Dzięki niemu możliwe jest monitorowanie w czasie rzeczywistym tego, co dzieje się na danym terenie lub obiekcie oraz natychmiastowe powiadamianie o niebezpieczeństwach. Natomiast oprogramowanie EPOK składa się z kilku rozbudowanych modułów, których wdrożenie przekłada się lepsze funkcjonowanie obiektu (m.in. wydawanie kluczy, obsługa parkingu, kontrola osób wchodzących na obiekt), a także zapewnienie maksimum bezpieczeństwa. W tym zakresie efektywne okazują się moduły: osób i pojazdów.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji tych, którzy chcą jak najlepiej zabezpieczyć mienie prywatne lub firmowe. W oparciu o wieloletnią wiedzę i doświadczenie, pomożemy wybrać najbardziej efektywne i niezawodne rozwiązania.