Zadzwoń
|

Inteligentny dom

Monitoruj dom
z dowolnego miejsca na świecie

 
Poznaj ofertę

Inteligentny dom

Są to zintegrowane z centralką urządzenia, które umożliwiają natychmiastową komunikację i kontrolę. Bezpieczeństwo to również możliwość kontrolowania i reagowania na zagrożenia w sposób zdalny. A im bardziej zintegrowany i inteligentny system tym więcej możemy kontrolować. Dlatego też naszą ofertę wzbogaciliśmy o system Inteligentnego Domu od Fibaro. Funkcjonalność domu zyskuje nowy wymiar.
Drogi Kliencie, wyobraź sobie przez moment że Twój dom myśli za Ciebie. Wie, kiedy przyjedziesz do domu i przygotuje Tobie powitanie – odpowiednie oświetlenie, temperaturę oraz unikalny nastrój np. poprzez muzykę i kolor – nakładki na wtyczki mogą ten kolor generować. Także manipulatory światła mogą generować inny kolor oświetlenia jeśli podłączone jest oświetlenie LED.
Nie potrzebujesz klucza do domu – inteligentny wizjer wie, że to Ty. Nie musisz już się martwić, że dom zostanie zalany podczas Twojej nieobecności – odpowiedni manipulator zamontowany w centralce instalacyjnej odłączy dopływ wody, gdy zajdzie taka konieczność.
Inteligentny dom to również ogród – ten sam się podlewa o ustalonej porze dnia lub nocy. To także bezpieczeństwo – dom sam spuści rolety i załączy się o odpowiedniej porze. A jeśli nie będzie pewien, spyta. Dom uczy się Twoich nawyków i niezauważalnie tworzy jeszcze lepszą atmosferę.

Czym są rozwiązania rodziny Home Intelligence?

  • To system, który umożliwia bezprzewodowe sterowanie dowolnym urządzeniem w domu lub mieszkaniu
  • To możliwość sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, alarmami, roletami, drzwiami, oknami, systemami nawadniania roślin oraz pozostałymi urządzeniami
  • To nowoczesny system do monitorowania domu z możliwością wydawania poleceń z dowolnego miejsca na świecie przez Smartfon, tablet lub komputer stacjonarny z dostępem do Internetu
  • To zintegrowane ze sobą urządzenia, które bezustannie się ze sobą komunikują. Centralka, sensory i miniaturowe moduły pozwalają zarządzać najistotniejszymi funkcjami domu

Co może się składać na system inteligentnego domu?

  • Czujniki ruchu, zalania, gazu
  • Czujniki drzwi, okien
  • Inteligentne wtyczki prądu
  • Inteligentne oświetlenie
  • Inteligentny wizjer
  • Automatyka zarządzania wodą wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia

Twój dom również może się stać domem inteligentnym. Wystarczy, że umówisz się z naszym handlowcem, który przygotuje dla Ciebie ofertę odpowiadającą Twoim potrzebom i możliwościom. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś!

Zalety naszych usług

Inteligentny dom
Wprowadzanie rozwiązań automatyki domowej
Inteligentny dom
Integracja ze wszystkimi urządzeniami w domu
Inteligentny dom
Integracja z systemem alarmowym
Inteligentny dom
Zmniejszenie rachunków zużycia prądu
Inteligentny dom
Możliwość sterowania za pomocą telefonu, tabletu i komputera stacjonarnego
Inteligentny dom
Możliwość ustawiania ulubionych ustawień
Inteligentny dom
Możliwość ustalania scenariuszy pod nieobecność
Inteligentny dom
Dowolna możliwość rozbudowywania systemu
Poznaj ofertę
Do góry

Zapisz się do newslettera HUNTERS

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych przez firmę HUNTERS sp. z o.o. (mogę wypisać się w każdej chwili).

FreshMail.pl