Zadzwoń
|

Ochrona Domu/Mieszkania

Przyjazd patrolu interwencyjnego
w kilka minut od zgłoszenia sygnału

 
Zapytaj nas

Ochrona Domu/Mieszkania

Usługa ochrony Twojego domu lub mieszkanie realizowana jest przez monitoring zamontowanych systemów alarmowych  oraz na zasadzie prewencyjnych podjazdów patrolowych. System alarmowy podłączony jest do naszego Centrum Monitorowania Alarmów i w razie zaistnienia sytuacji odbiegającej od normy, podejmowana jest odpowiednia akcja. Może nią być telefon od operatora, wysłanie grupy interwencyjnej bądź zgłoszenie zdarzenia do odpowiednich służb (Policja, Straż pożarna, Pogotowie). Odpowiednie podłączenie i nadzór nad sprawnością działania systemu alarmowego należy do zadań Uzbrojonego Stanowiska Interwencyjnego (w skrócie USI). Posiadamy procedury, dzięki którym wiemy co należy zrobić, gdy otrzymamy od Ciebie sygnał do interwencji.

Zapewniamy szybki przyjazd patrolu interwencyjnego

Ponadto mamy stały kontakt ze służbami policji, straży pożarnej oraz ratownictwa medycznego. Gwarantujemy również odpowiednio krótkie czasy dojazdu naszych grup interwencyjnych. Są to osoby specjalistycznie przeszkolone oraz posiadające status Specjalistycznych Uzbrojonych Formacji Ochronnych (w skrócie SUFO). Oznacza to, że takie osoby posiadają odpowiednie narzędzia do zatrzymania sprawcy załączenia alarmu. W teorii brzmi to niewinnie, w praktyce jednak oznacza, że SUFO mogą nawet korzystać z broni, środków przymusu bezpośredniego oraz paralizatorów.

Regularne patrole

Na Twoje życzenie jest również możliwość, by nasza grupa interwencyjna wykonywała prewencyjne patrole. Grupa zatem będzie miała za zadanie pojawić się w Twojej okolicy odpowiednią ilość razy o różnych porach dnia i nocy.

Zalety naszych usług

Ochrona Domu/Mieszkania
Zmniejszamy ryzyko kradzieży, włamania, dewastacji
Ochrona Domu/Mieszkania
Odstraszamy potencjalnych przestępców
Ochrona Domu/Mieszkania
Korzystnie wpływamy na wartość ubezpieczenia
Ochrona Domu/Mieszkania
Monitorujemy sygnały alarmowe
Ochrona Domu/Mieszkania
Zapewniamy patrole prewencyjne i interwencyjne
Ochrona Domu/Mieszkania
Grupy interwencyjne ze statusem SUFO
Zapytaj nas
Do góry