Zadzwoń
|

Logistyka

Usługi transportowe z maksimum bezpieczeństwa
dla przewożonych towarów

 
Zapytaj nas

Logistyka

Przewóz ładunków kubaturowych to jedna ze specjalizacji Hunters Logistics, która od ponad dwóch dekad realizuje tego typu zlecenia. Z myślą o tym, aby zaspokajać oczekiwania i potrzeby zróżnicowanych grup klientów opracowano następującą ofertę, w której znajdują się:

  • spedycja
  • usługi logistyczne i transportowe,
  • transport międzynarodowy i krajowy,
  • ubezpieczenie ładunków,
  • załadunek, przeładunek i rozładunek towarów.

Bezpieczeństwo przewożonego ładunku

Usługi transportowe oferowane przez Hunters Logistics odbywają się zawsze w oparciu o najwyższe standardy dotyczące zapewnienia maksimum bezpieczeństwa przewożonym towarom. Jest to możliwe dzięki stworzeniu floty nowoczesnych i niezawodnych pojazdów ciężarowych, takich marek jak Mercedes, Scania oraz MAN. Dzięki regularnym i bardzo dokładnym przeglądom, jakim poddawane są samochody ciężarowe, transport problematycznych i bardzo delikatnych towarów, odbywa się bez żadnych komplikacji. Na miejsce docelowe w określonym terminie dociera pełnowartościowy towar.
Transport towarów jest nadzorowany przez wykwalifikowany zespół pracowników już od momentu podpisania umowy, organizacji przewozu, aż po dotarcie we wskazane przez klienta miejsce.

Ubezpieczenie transportu do 300 tys. $

Klienci decydujący się na nasze usługi mogą być spokojni o powierzony w nasze ręce ładunek. Najlepszą tego gwarancją jest ubezpieczenie transportu. Na terenie Polski kwota ta wynosi do 140 tys. dolarów, a poza granicami kraju osiąga wartość 300 tys. dolarów. Istnieje również opcja wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, jeśli klient ma takie życzenie.

Transport na terenie całej UE

Nasze profesjonalne usługi transportowe świadczymy na terenie Polski i w innych krajach będących członkami Unii Europejskiej. Dysponujemy własnym taborem pojazdów o ładowności od 15 do 24 ton i od 5 do 38 europalet. Wykonujemy przewozy częściowe i całopojazdowe. Nasza flota, poza wysokimi parametrami technicznymi, spełnia także obowiązujące normy ekologiczne. Co równie ważne, kadra kierowców współpracująca z Hunters Logistics posiada ogromne doświadczenie w tego typu pracy.

Interesuje Państwa spedycja lub transport? W Hunters Logistics klienci znajdą kompleksowy pakiet usług: logistykę, transport, spedycję.Zachęcamy do odwiedzenia strony dedykowanej właśnie tym usługom www.hunters-logistics.pl. Zapraszamy także do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy podczas rozmowy objaśnią najważniejsze zasady współpracy z Hunters Logistics

Zalety naszych usług

Logistyka
Nowoczesna flota wszechstronnych pojazdów
Logistyka
Transport ubezpieczony na terenie Polski oraz poza granicami kraju
Logistyka
Możliwość wykorzystania oprogramowania do śledzenia kierowców
Logistyka
Nadzór nad transportem poprzez dedykowanego opiekuna
Logistyka
Kompleksowe podejście do potrzeb klienta - od transportu po magazynowanie
Zapytaj nas
Do góry