Zadzwoń
|
Konferencja Techniczna już za nami luty 3, 2017

Nie od dziś wiadomo, że nowe technologię usprawniają działanie każdego przedsiębiorstwa. Z tego też względu postanowiliśmy zorganizować Konferencję Techniczną – zarówno dla naszych pracowników, jak i partnerów biznesowych. Podczas spotkania poruszyliśmy kwestię rozwoju i wykorzystania nowych technologii w branży ochroniarskiej.

 

W dniach 19-20 stycznia pojawili się przedstawiciele czterech firm specjalizujących się w dostarczaniu najnowszych rozwiązań technologicznych w sferze ochrony. Mowa tu o firmach: Hikvision, Safe Star, QuAiPS oraz EBS.

 

Hikvision zajmuje się produkcją urządzeń do monitoringu CCTV. Są one na tyle wszechstronne, że można je wykorzystać na różnego rodzaju obiektach, bowiem nie wymagają stałej obsługi – w przypadku wykrycia zagrożenia system automatycznie wysyła powiadomienie wraz z załączonym obrazem. Systemy monitoringu CCTV mają bezpośredni wpływ na znaczną poprawę wydajności i funkcjonowania firm. Z kolei właścicielom oraz osobom za nie odpowiedzialnym, ułatwiają nadzór oraz zarządzanie przy jednoczesnej oszczędności czasu. Zalety te są szczególnie dostrzegalne w przypadku dużych obiektów.

Safe Star to nowoczesny system do wideo monitoringu. Umożliwia on m.in. wideo obchody i wideo weryfikację, a wszystko to z dostępem przez Internet. To niezwykle proste i intuicyjne rozwiązanie sprawia, że rachunki za prąd i koszty utrzymania są zdecydowanie mniejsze, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i niezawodności.

QuAiPS zapewnia najnowsze rozwiązania z dziedziny serwisu i instalacji. Ideą projektową systemu QuAiPS jest zbudowanie uniwersalnego systemu do zarządzania dowolnymi usługami za pomocą dowolnych zasobów, a także umożliwienie użytkownikowi za pomocą zjednoczenia dowolnej ilości niezależnych systemów QuAiPS do zarządzania dowolnym konsorcjum w dowolnym czasie – niezależnie od różnic ekonomicznych, politycznych czy środowiskowych w jakich systemy te pracują.

EBS jest polską firmą technologiczną działającą głównie w branży systemów zabezpieczeń. Produkuje m.in. urządzenia Active Guard, których głównym zadaniem jest monitorowanie czasu, miejsca i rezultatów pracy personelu w czasie rzeczywistym.

Każdy z uczestników tej konferencji przez te dwa dni wzbogacił się o nową wiedzę z dziedziny technologii wykorzystywanych w branży ochroniarskiej. Był to czas pracowity i owocny. Mamy nadzieję, że już w najbliższym czasie będziemy mogli dostrzec jego efekty.

Do góry