Zadzwoń
|
Ministerstwo Rozwoju pod opieką Hunters lipiec 8, 2016

Pod skrzydła Hunters trafił kolejny resort – tym razem jest to Ministerstwo Rozwoju, które mieści się w dawnej części Ministerstwa Gospodarki. Nasi pracownicy ochrony zadbają o to, by na terenie MR panował spokój i bezpieczeństwo.

Jest to następny, zaraz po Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, resort, którego ochronę powierzono nam. Najwidoczniej nasi pracownicy dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków strzegąc budynku wyżej wspomnianego ministerstwa – rezultatem tego jest więc chęć rozszerzenia współpracy o kolejny resort.

Czuwanie nad bezpieczeństwem najważniejszych osób w państwie jest dla nas czymś bardzo istotnym, dlatego też, tak jak w przypadku MRiRW, postaramy się wykonywać nasze obowiązki na najwyższym poziomie – tak by  nie zawieźć osób, które obdarzyły nas ogromnym kredytem zaufania. Ponownie udowodnimy, że Hunters jest najtrafniejszym wyborem.

Do góry

Zapisz się do newslettera HUNTERS

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych przez firmę HUNTERS sp. z o.o. (mogę wypisać się w każdej chwili).