Zadzwoń
|
Nowa siedziba maj 16, 2013

Szanowni Państwo,

Nasza nowa siedziba mieści się w Eureka Technology Park, przy ulicy Innowatorów 8 w Dąbrowie (52°24’10″”N 16°43’44″”E), przy węźle Zakrzewo znajdującym się na trasie Poznań – Buk. Dojazd do naszej siedziby jest możliwy zarówno od strony centrum jak również jadąc nową obwodnicą S11.

Jadąc od strony Poznania ulicą Bukowską prosimy na ostatnim rondzie tuż przed węzłem skręcić w lewo kierując się na Palędzie, następnie w pierwszą ulicę w prawo. Jadąc cały czas prosto trafią Państwo na znak informujący o zjeździe w lewo opisany „”Eureka Technology Park””, droga doprowadzi Państwa do parkingu naszej siedziby. Prosimy udać się do środkowego budynku, gdzie po zgłoszeniu w recepcji będzie oczekiwał Państwa nasz przedstawiciel.

Jadąc od strony północnej lub od strony południowej, prosimy zjechać na węźle Poznań  „”Centrum”” Ławica. Tuż za zjazdem, prosimy na rondzie skręcić w pierwszą ulicę po prawej stronie (ul. Szkolna). Następnie prosimy od razu skręcić na ul. Poznańską (ul. Równoległa do ul. Bukowskiej). Jadąc cały czas prosto trafią Państwo na znak informujący o zjeździe w lewo opisany „”Eureka Technology Park””, droga doprowadzi Państwa do parkingu naszej siedziby. Prosimy udać się do środkowego budynku, gdzie po zgłoszeniu w recepcji będzie oczekiwał Państwa nasz przedstawiciel. Zapraszamy.

Do góry