Zadzwoń
|

HUNTERS

DŁUGODYSTANSOWY PARTNER

Napisz do nas

Nasza misja

Misją HUNTERS ® jest uzyskanie maksymalnego zadowolenia i kompleksowego spełnienia wymagań Klientów, poprzez systematyczne dążenie do świadczenia usług najwyższej jakości oraz położenie szczególnego nacisku na doskonalenie nowoczesnych form i metod zarządzania Spółką. Wyrazem skoncentrowania uwagi na Kliencie jest przyjęcie Polityki Jakości
symbolizowanej hasłem: Mamy oko na wszystko.

Historia

 1. Powstanie Agencji Detektywistycznej HUNTERS

  Antoni Żyłkowski zakłada Agencję Detektywistyczną HUNTERS. Początkowo firma zajmowała się konwojowaniem wartości pieniężnych, ochroną firmy oraz dokonywaniem kontroli pracowników klienta. Od początku istnienia firmy kontroli jakości podlegali również pracownicy agencji. Dodatkowo świadczone były usługi z zakresu windykacji.

  Pierwsze logo firmy posiada w sobie ówczesny główny cel działalności – agencja detektywistyczna.

  Powstanie Agencji Detektywistycznej HUNTERS
 2. Do agencji dołącza syn Antoniego

  Do agencji dołącza syn Antoniego – Piotr Żyłkowski początkowo jako konwojent/ochroniarz.

  Do agencji dołącza syn Antoniego
 3. Powstanie spółki A.D. HUNTERS

  Po podjęciu przez Piotra Żyłkowskiego decyzji o inwestycji w rozwój firmy następuje stworzenie spółki pod nazwą A.D. HUNTERS. Jedną z pierwszych inwestycji jest postawienie masztu komunikacyjnego, rozbudowa floty aut oraz rozbudowa siedziby firmy ze stacją monitoringu w Grodzisku Wielkopolskim.

  Kolejne logo „gubi” „Agencję Detektywistyczną”. Pozostaje tylko nazwa firmy. Kolor niebieski ma symbolizować usługi zbliżone do Służb Mundurowych.

  Powstanie spółki A.D. HUNTERS
 4. Kolejny kamień milowy

  Firma HUNTERS osiąga zatrudnienie w ilości 100 pracowników.

  Kolejny kamień milowy
 5. Intensywny rozwój firmy

  Powstaje pierwsza strona internetowa. Inicjatorem tego kroku jest młodszy brat Piotra Żyłkowskiego – Mikołaj, który również angażuje się w działalność firmy (początkowo jako pracownik ochrony). Intensywny rozwój firmy sprawia, iż pod koniec roku firma ogłasza iż posiada zatrudnienie na poziomie 250 pracowników.

  Intensywny rozwój firmy
 6. Do firmy dołącza Mikołaj Żyłkowski

  Do spółki dołącza Mikołaj Żyłkowski, spółka zyskuje nową nazwę oraz formę prawną. Od teraz to Grupa HUNTERS sp. z o.o.

  Do firmy dołącza Mikołaj Żyłkowski
 7. Firma HUNTERS zatrudnia 400 pracowników

  Firma rozwija się dalej. Teraz posiada już zatrudnionych 400 osób. Intensywny rozwój stwarza okazję do uruchomienia oddziałów lokalnych (Poznań, Szamotuły). Oprócz usług ochrony firma zaczyna świadczyć również usługi sprzątania.

  Kolor niebieski w Logotypie zmienia sie w granatowy. Dochodzi kolor pomarańczowy, który  symbolizuje dynamizm i nowoczesność. Do logo dochodzi również symbol Oka. Jest on ściśle związany z hasłem firmy – Mamy oko na wszystko.

  Firma HUNTERS zatrudnia 400 pracowników
 8. Do końca roku 2006 firma zatrudnia 1000 pracowników

  Dzięki intensywnym pracom działu handlowego i operacyjnego, na początku roku zatrudnionych jest już 800 osób, a pod koniec roku firma osiąga pierwszy 1 000 pracowników. Otwierane są kolejne biura w Wielkopolsce i poza.

  Kolorem przewodnim staje się kolor pomarańczowy. Logo zyskuje również opis głównej działalności – Ochrony osoby i mienia.

  Do końca roku 2006 firma zatrudnia 1000 pracowników
 9. Przekształcamy się

  W tym roku następuje przekształcenie biur lokalnych w oddziały regionalne.

  Przekształcamy się
 10. Udział w filmie „Skrzydlate Świnie”

  Udział w filmie „Skrzydlate Świnie”.  Jesteśmy mocno zaangażowani nie tylko operacyjnie, ale również jako „aktorzy”. Ten rok to również dynamiczny rozwój na terenie całej Polski. Pojawiają się biura we Wrocławiu, Katowicach, Warszawie oraz Szczecinie. Ilość pracowników – 2 000.

  Udział w filmie „Skrzydlate Świnie”
 11. Przekraczamy granice Polski

  Szerokie kontakty biznesowe w Polsce oraz współpraca z międzynarodowymi markami stwarza możliwości, by przekroczyć granice Polski. Zarząd firmy postanawia skorzystać z tej okazji i wejść do naszych południowych sąsiadów – powstaje  spółka HUNTERS SECURITY S.R.O. Pojawia się również kolejna usługa – transport i logistyka. Zatrudnienie w Polsce wynosi 3 000 pracowników.

  Logo nieznacznie zmienia się – napis pod logiem zostaje zamieniony na konkretne działalności firmy:

  GREEN – sprzątanie,

  SAFE – Grupy Interwencyjne i konwoje,

  ZONE – ochrona fizyczna,

  SYSTEM – montaże systemów alarmowych,

  CARGO – usługi transportowe.

  Przekraczamy granice Polski
 12. Uproszczenie nazwy

  Grupa HUNTERS sp. z o.o. zmienia nazwę na HUNTERS sp. z o.o

  Uproszczenie nazwy
 13. Działamy na terenie całej Polski, a także w Republice Czeskiej oraz Republice Słowackiej.

  Działamy na terenie całej Polski, a także w Republice Czeskiej oraz Republice Słowackiej. Posiadamy flotę w ilości 300 samochodów. Mamy 68 Grup Interwencyjnych, 34 biura regionalne i zatrudniamy ponad 5 000 pracowników. Mimo tak rozbudowanej struktury, firma HUNTERS nadal pozostaje w rękach założycieli. Prezesem Zarządu jest Piotr Żyłkowski, Wiceprezesem Mikołaj Żyłkowski. Antoni Żyłkowski natomiast cieszy się zasłużoną emeryturą pozostając w spółce jako udziałowiec.

  Logo zostaje odchudzone. Sam proces usuwania pomarańczowego tła oraz tagów ma symbolizować wszechstronność świadczonych usług.

  Działamy na terenie całej Polski, a także w Republice Czeskiej oraz Republice Słowackiej.

Certyfikaty

Jednym z filarów naszej firmy jest dbanie o jakość świadczonych przez nas usług.

Potwierdzeniem tej jakości są wypracowane przez nas certyfikaty.

Kariera

Dołącz do zespołu HUNTERS już teraz!

Referencje

Zadania będące przedmiotem zawartej umowy są wykonywane rzetelnie, sumiennie. Szybko i skutecznie reagują na nasze potrzeby. Pracownicy firmy są obowiązkowi, skuteczni przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej kultury osobistej.

Nivea
Krzysztof Wonaszek
Pełnomocnik Zarządu Nivea Polska Sp. z o.o.

Grupa HUNTERS posiada duże doświadczenie oraz niezbędny potencjał kadrowy do realizacji powierzonych zadań. Usługa realizowana jest z należytą starannością w oparciu o wysokie standardy bezpieczeństwa.(…) Powierzając ochronę naszych sklepów Grupie HUNTERS stwierdzamy, iż dokonaliśmy właściwego wyboru.

Piotr i Paweł
Krzysztof Dreger
Specjalista ds. Nadzoru i Kontroli Piotr i Paweł S.A.

Z jakości świadczonych usług jesteśmy zadowoleni. Praca wykonywana przez pracowników firmy jest terminowa i bez zastrzeżeń. Pracownicy Grupy HUNTERS są dobrze przygotowani w zakresie świadczonych dla nas usług, dostosowując się do wymogów i standardów Douglas Polska Sp. z o.o.

Douglas
Ewa Makowska
Dyrektor Regionu Douglas Polska
Do góry Do góry