Zadzwoń
|

CSR – Społeczna odpowiedzialność biznesu
Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Ujmujemy je nie tylko w kategoriach świadczonych przez nas usług ale również poprzez wspieranie inicjatyw łączących się z owym pojęciem. Regularnie wspieramy takie dziedziny jak: akcje charytatywne, rozwój przedsiębiorczości, aktywizacja zawodowa społeczności lokalnych, osób niepełnosprawnych, bezrobotnych,  wsparcie rozmaitych akcji sportowych, edukacji, działań na rzecz dzieci i młodzieży oraz równych praw kobiet i mężczyzn. Każdego dnia dbamy o porządek i bezpieczeństwo publiczne.

W jaki sposób to robimy?

Akcje charytatywne – Pomagać można na różne sposoby. Nasze wparcie nie ogranicza się wyłącznie do wsparcia finansowego. Rokrocznie bierzemy aktywny udział w organizowanej przez Caritas Wigilii dla bezdomnych. Organizujemy również zbiórkę ubrań i artykułów spożywczych dla naszych pracowników, znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.

Przedsiębiorczość – Ponoć najcenniejszym darem, który możesz dać to własny czas. Uważamy, że aby ten czas był szczególnie wartościowy, warto dać coś jeszcze – wiedzę. Dla młodych przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki w biznesie, wiedza połączona z doświadczeniem jest szczególnie cenna. Takiego właśnie wsparcia dostarczamy zarówno na organizowanych targach czy konferencjach poświęconych tworzeniu przedsiębiorstw, jak i poprzez organizację stażu oraz praktyk.

Społeczności lokalne –Nasza firma powstała w małym mieście jakim jest Grodzisk Wielkopolski. Podczas gdy firmy otwierały się w wielkich miastach (gdzie były większe możliwości rozwoju) my skupiliśmy się na tym by aktywizować społeczności lokalne i czerpać z niespożytkowanych zasobów, obniżając tym samym wskaźnik bezrobocia.

Osoby niepełnosprawne – Dzięki wachlarzowi oferowanych usług mamy możliwość dopasowania stanowiska, miejsca oraz warunków pracy do niepełnosprawności, aktywizując tym samym osoby, które rynek pracy często ogranicza.

Osoby bezrobotne – Przy współpracy z Powiatowymi Urzędami pracy dajemy możliwość zatrudnienia osobom bezrobotnym, obniżając tym samy wskaźnik bezrobocia w obrębie powiatu. Informujemy przedstawicieli urzędu o aktualnie prowadzonych rekrutacjach oraz bierzemy udział w organizowanych Targach Pracy.

Działalność na rzecz równych praw kobiet i mężczyzn – Przy zatrudnianiu kierujemy się wyłączenie kompetencjami, uprawnieniami wymaganymi do pełnienia obowiązków w ramach danego stanowiska oraz motywacją do podjęcia pracy.

Wsparcie nauki, szkolnictwa, edukacji – Oferujemy naszym pracownikom udział w różnych szkoleniach, kursach, warsztatach. Partycypujemy często w kosztach związanych z inicjatywą pracownika do podnoszenia swoich kwalifikacji lub pogłębiania zainteresowań.

Działalność na rzecz dzieci i młodzieży – Szerzymy pojęcie bezpieczeństwa w pobliskich przedszkolach, edukując Przedszkolaki podczas wspólnej zabawy. Wspieramy również wartościowe inicjatywy młodzieży. Pomagając osiągnąć im cel, do którego dążenie jest utrudnione, oferując zdobycie doświadczenia przez organizację stażu. Współpracujemy w tym celu również ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Poprawy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego „Bezpieczne Drogi” oraz studenckimi biurami karier.

Porządek i bezpieczeństwo publiczne – Dbamy o to, by nasi pracownicy byli przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowo większość naszych grup interwencyjnych wyposażona jest w defibrylatory AED.

Akcje sportowe – Wspieramy przeróżne inicjatywy sportowe. Często pojawiamy się w roli zarówno partnerów, jak i uczestników, czy nawet kibiców (np. Grodziski Półmaraton Słowaka, Półmaraton Szamotulski, seria Gogol MTB, seria Kaczmarek Electric MTB).

Do góry

Zapisz się do newslettera HUNTERS

Otrzymuj najnowsze informacje o szeroko pojętym bezpieczeństwie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych przez firmę HOLDING HUNTERS sp. z o.o. sp.k. (mogę wypisać się w każdej chwili).