Zadzwoń

Oferta Pracy

Aplikujesz na Instalator/Serwisant Technicznego Zabezpieczenia Mienia

Hunters® - działamy na Polskim rynku od 25 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Instalator/Serwisant Technicznego Zabezpieczenia Mienia

Obowiązki:
• Instalacja, serwis i konserwacja systemów alarmowych
• Nadzór nad stanem technicznym powierzonych systemów
• Bieżące dokumentowanie swojej pracy - protokoły z zrealizowanych zadań,
• Przygotowywanie dokumentacji technicznej
• Bieżąca współpraca z działem handlowym,

Wymagania:
• Wykształcenie min. zawodowe techniczne (preferowane o kierunkach: elektrycznym, elektronicznym, mechanicznym)
• Min. 2 lata doświadczenia w zakresie instalowania, serwisu i konserwacji systemów alarmowych (np. Satel), telewizji dozorowej (np. Hikvision) i kontroli dostępu (np. Roger),
• Znajomość charakterystyki produktów z zakresu TZM
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pełne wyposażenie w niezbędne narzędzia do wykonania powierzonych zadań,
• Możliwości rozwoju na stanowisku pracy i ponoszenia własnych kwalifikacji,

Miejsce: Poznań

Do góry